Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Commandos37

Sony Ericsson W995 - nie chce się połączyć z PC

Polecane posty

Witam. Mam problem z moim Sony Ericssonem W995, działa on na stockowym sofcie, w żaden sposób nie był modowany.

W trybie pamięci flash działa prawidłowo, można przesyłać multimedia. Jednak aplikacja Sony Ericsson PC Suite nie 'widzi' go, tzn. nie wykrywa. Chciałem zrobić kopie smsów, które są bardzo ważne i nie mogę ich ot tak po prostu wykasować.

Dodam, że jest ich tam tak wiele, że telefon mocno zwolnił. Aplikacja Media Go! działa, ale z humorami, tzn. przy próbie przeniesienia np. utworów muzycznych na kartę czasem tworzy jakieś błędy i wymaga restartu. Import z karty na PC jest mniej problematyczny.

Nie mogę też zapisywać ich na karcie pamięci (zapisują się w pamięci telefonu). Wiem, że jest to dość częsta przypadłość SE, ale w internecie nie ma opisanych skutecznych sposobów jak sobie z tym poradzić.

Serdecznie proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj jakiegoś nowszego programu do przerzucania wszystkich plików z telefonu , bo ja pamiętam że sms'y przerzucałem bez problemu, rok temu :P

Kiedy próbuje zaktualizować to pokazuje się komunikat, że jest to najnowsza wersja. Nic nie aktualizowało się od instalacji we wrześniu 2010 :tongue:.

Edit - zastosuję się do Waszych porad, ale jutro, bo mam komisje wojskową a muszę jeszcze taki świstek znaleźć :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...