Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

BALLACK-->Wydanie dema gry to duży błąd?-nieeee....
A nie wydanie demka, to byłby duuuuuzi błąd

No przecież napisałem wyraźnie, że nie wydanie demka byłoby błędem. Co prawda napisałem o High, ale miałem na myśli test, czy Crysis w ogóle pójdzie na kogoś sprzęcie. W końcu nawet ktoś z C2D, GF8800GTS, 2GB Ram, nie będzie wierzył, że taka grafika będzie u niego działała na HIGH bez przycięcia.

Mam PIV 2,66 Ghz 512 RAM i radeonka X1300 i mam nadzieje że jakos dociągnie do minimalno - srednich.

Oh żesz Cie LOL. Na Twoim sprzęcie wg wymagań minimalnych Crysis w ogóle nie pójdzie, a Ty tu jeszcze chcesz go na minimalno-średnich uradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballack-->Sorry, źle zrozumiałem Twój post-jakoś sobie dodałem jeden przecinek w pierwszym zdaniu i wyszło, że wydanie demka to byłby duży błąd.(po przeczytaniu jeszcze raz na spokojnie z wielkim wytężeniem mózgu wreszcie udało mi się uchwycic sens :P :lol: -ale tak na serio-jeszcze raz sorry)

Ptaszek_z_kilku_flaszek--> :shock: :? :shock: :lol: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik na Cover DvD z CDA

i na razie jestem troche zszokowany...może to nie jest szok

ale coś jak kubeł zimnej wody na głowe.Myślałem że gra będzię rewelacyjna ,genialna itp...a na razie jest tylko b.Dobra

Poczekajmy do premiery finalnej wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek-->a co było w tym filmiku takiego złego że zmieniłeś swoją opinię o grze?(tylko bardzo dobra będzie :!: -nie no skandal po prostu :lol: )

Dla mnie to po prostu kolejny zwiastun Crysisa. Nie ma w nim nic nadzwyczajnego, ale zły też nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki trailer, na którym zamiast lasów widać ładne drogi i budynki:

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=51982

Temat numeru napisany przez Qn’ika nieco ostudził moje oczekiwania. Nie ma co oczekiwać jakiegoś przełomu, powinna to być kolejna świetna gierka na miarę Far Cry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieeeww.... :P Lekko nudny ten filmik...Cyba jeden z gorszych jakie widziałem o Crysis...A jakość materiału(tzn. filmiku) niezbyt dobra.

I to chyba nie jest jako tako prezentacja gry tylko silnika za pomocą, którego ją stworzono(CryEngine 2).Gra nie będzie rewelacyjna, ale jeżeli chodzi o grafikę-to sami wiecie-przełom....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robi wrażenie jak każdy filmik dotyczący Crysisa...Jednak ekscytacja grą powoli ustaje...Nie ma pokazywanego już nic nowego, ciągle to samo...Równie dobrze mogła by być jutro premiera :roll:

PS:Heh,nawet banany mozna podnieść i rzucić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku widać wyraźnie że na pewnie na super kompie chodzi bardzo nierówno-gdy strzelasz z działka samochodowego jest bardzo płynnie,gdy przemieszczasz się na nogach jest już trochę gorzej,najsłabiej są zoptymilizowane wybuchy(co widać na filmiku-gra się wtedy tnie).

PS:Walka z helikopterem taka sobie-ot,nic szczególnego-ale jego wytrzymałość przyprawia mnie o ból głowy :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku widać wyraźnie że na pewnie na super kompie chodzi bardzo nierówno-gdy strzelasz z działka samochodowego jest bardzo płynnie,gdy przemieszczasz się na nogach jest już trochę gorzej,najsłabiej są zoptymilizowane wybuchy(co widać na filmiku-gra się wtedy tnie).

PS:Walka z helikopterem taka sobie-ot,nic szczególnego-ale jego wytrzymałość przyprawia mnie o ból głowy :roll:

Panoramiczny monitor, najwysza rozdzialka i ze 4x AA.

Co sie dziwisz? Do tego wszystkiego wystarczyl Core Duo i 8800. Ja tam jakos nie boje sie o moj sprzet ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohohohohooo, ty nie bądź taki do przodu. GeForce 7900GS ??? Nie dość, że to zbyt słaba karta na tą grę (nie obsługuje DX10 !!) to jeszcze będzie ograniczać możliwości Core2Duo.

Co do wytrzymałości heli - przecież gracz strzelał do niego zwykłymi pociskami i trochę z działka samochodowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho , do Crysisa nie jest potrzebna karta z Dirext 10-co prawda nie zobaczymy wtedy wszystkich efektów, ale też będzie bardzo ładnie.

I będzie mi chodził na 99 procent płynnie na średnich :wink:

PS:Moja karta jest jedną z lepszych na Dirext 9.Nie ma zbyt wielu innych, które mogłyby podskoczyć :wink: (7900 GT,7950)Mam model z 512 MB pamięci.Niby Core2Duo rozwija skrzydła tylko na kartach z Dirext 10?Niemożliweee...

PS2:Jakby co to nie chwalę się swoim sprzętem-ale nikt mi nie wmówi, że Crysis będzie się u mnie ciął na średnich :evil: . Jejku, jakby była taka koszmarna optymilizacja to by mieli taką sprzedaż, że Ohohoo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho , do Crysisa nie jest potrzebna karta z Dirext 10-co prawda nie zobaczymy wtedy wszystkich efektów, ale też będzie bardzo ładnie.

Dokładnie :twisted: .

I będzie mi chodził na 99 procent płynnie na średnich:wink:

Ta... chyba średnio-płynnie :P , a tak poważnie to może na nisko-średnich raczej, więcej bym nie oczekiwał:wink: .

PS:Moja karta jest jedną z lepszych na Dirext 9.Nie ma zbyt wielu innych, które mogłyby podskoczyć :wink: (7900 GT,7950)Mam model z 512 MB pamięci.

No nie to się uśmiałem :lol: , a np. Radeon 1900XTX, 1950... to nie? śmiech na sali...

PS2:Jakby co to nie chwalę się swoim sprzętem-ale nikt mi nie wmówi, że Crysis będzie się u mnie ciął na średnich :evil: . Jejku, jakby była taka koszmarna optymilizacja to by mieli taką sprzedaż, że Ohohoo :P

Nikt Ci nie wmówi, koszmarna optymalizacja :?: , buehehehehe... dobra poważnie NIE MASZ nawet co liczyć na coś powyżej średnich, a i na nich pewnie będzie się ciąć, nikt Ci nic nie wmawia tylko prawdę mówi, widziałeś jak Crysis wygląda?... żebyś się tylko nie zdziwił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche wiary... Jeśli twórcy spełnili by obietnice dotyczące wymagań to i na moim kompie by wszystko działało tak na średnio-niskich. A w najlepszym wypadku średnio-wysokich. Jeśli oczywiście wymagania podane przez producenta(nie przytocze ich. wystarczy zapytać google.com..) są prawdziwe. Pozostaje nadzieja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezneck ma rację.Miejcie trochę wiary!przeczytajcie sobie CD-ACTION-Pisze wyraźnie-Core2Duo,GeForce 8800 GTS i 2 GB RAMU wystarczyły aby pograć płynnie na MAX detalach!Na średnich karty pokroju GeForce 7600,7900 dadzą radę.No może na średnio-minimalnych :wink:

To nie jest mimo wszystko gra, z której screeeny można pomylić ze zdjęciami z realnego życia!

Nie kłóćmy się już o kwestię wymagań,ok? :wink:

PS:Nie znam się zbytnio na Radeonach, ale w większości gier sprawują się i tak słabiej-co jest potwierdzane w wielu przypadkach. Jednak GeForce rulez :P jeżeli chodzi o gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...