Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Tia... Nie napisałem tylko że są to wymagania nieoficjalne.. Niby to producent podał ale zawsze... Pozostaje mieć nadzieje że Crysis będzie działać na maszynach dwu, trzy letnich. Niby według tych wymagań bym sobie pograł(nawet na minimalno-średnich) :lol: tylko ile z tego prawdy a ile kłamstwa... Nawet na filmikach z CES2007 gra skacze momentami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie z pewnością bardzo dobrze zoptymalizowana (może nie w takim stopniu jak np. Doom3 ale coś koło tego) i dało się będzie pograć na "leciwszych" maszynach. Szkoda tylko, że -tak jak w przypadku Far Cry-na prawdziwe wodotryski graficzne oraz możliwość ich ujrzenia, poczekamy tak na spokojnie ze 2 lata aby uruchomić grę na maksymalnych detalach...

No raczej właśnie FarCry był lepiej zoptymalizowany... Ale nic tam.. No wiesz... Jeśli gra miałaby działać na słabszych kompach to wiadome jest że trzeba z czegoś zrezygnować. Tak to już jest. bo na prawde cudem chyba byłoby żeby Crysis działał ze wszystkimi wodotryskami na Pentium IV 2 GHz, 512 MB RAM i GF 6600.. To nie możliwe. Zresztą.. Poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już były podane wstępne minimalne wymagania i to nawet w którymś CDA, były dość wysokie: procesor 3Ghz, 1 GB RAM, grafika GeForce 6600 GT/Radeon X800 GTO (SM 2.0), no i DX9. Ale to pewnie uległo zmianie, bo dużo się zmieniło od tamtego czasu, czyli od września 2006 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi tylko jedno...Cena tej gry-oj,oj-piraci będą mieli duży zarobek... :) Wątpię żeby aż tak dużo ludzi kupiło oryginał za 150 ZŁ...

(oczywiście ja kupię :P )

Przynajmniej o wymagania się nie muszę martwić-wreszcie mam sprzęt który wszystko uciągie...(2 GB RAM,intel Core 2 Duo,GEfORCE 7900 GS)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi tylko jedno...Cena tej gry-oj,oj-piraci będą mieli duży zarobek... :) Wątpię żeby aż tak dużo ludzi kupiło oryginał za 150 ZŁ...

(oczywiście ja kupię :P )

Przynajmniej o wymagania się nie muszę martwić-wreszcie mam sprzęt który wszystko uciągie...(2 GB RAM,intel Core 2 Duo,GEfORCE 7900 GS)

Też podejrzewam dużą cenę tej gry ( 160 zł )

Z wyamganiami problem masz już z głowy , a większość ludzie będą musieli poczekać ze poł roku na komp ktory pociągnie Crysisa na średnich detalach. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra ma być świetnie zoptymilizowana,więc nie martwmy/cie :roll: się na zapas...Ale cena naprawdę mnie przeraża...(najdroższa gra jaką kupiłem to Oblivion-130 zł :/)

PS:To tak przy okazji-wiesz może kiedy premiera Strangelholda?(nie wiem czy dobrze to napisałem)Mi tam się podoba on bardziej niż Crysis-ta interakcja z otoczeniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile uda się zrealizować programistom z tego co obiecali. Według filmików Crysis będzie miał foto realistyczną grafikę i oto nie ma się co martwić. A nie wiadomo jak będą wygładać mechanizmy gry. Nie moge się doczekać dema, aby to sprawdzić :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie martwi ciągłe gadanie konsolowiczów!! Lol nie ma tej gry na konsole bo zarówno na PS3 jak i na Xbox360 się cieła!! Rzeby odpalić tę grę na max muzyce, fizyce i grafice w rożdzielce 2560 na 1980 trzeba mieć po pierwsze 30 calowy lcd apple który jest wart 8 tyś a po drugie trzeba mieć coś takiego mniejwięcej

Vista

4GB DDR 2 1066 MHZ Consair

Creative X Fi Elite Pro

Asus physix Card Duo

Intel Core Duo 2 Extreme 2,93(procesor 4 rdzeniowy)

GF 8800 GTX Quad SLI

przydałoby się też mieć blu ray

chłodzenie azotowe dla pewności

dyski w trybie dual najlepiej

i zasilacz 1 kw

aiega (karta inteligencji)

więc przestańcie mówić o tym że ta gra wyjdzie na konsole. Ona nie wyjdzie bo jeśli na maks trzeba mieć takie coś a ten zestaw jest z deka kilka razy bardziej wydajny niż ps3 i xbox 360 razem to jest proste że na konsole by się cieło

a tak swoją drogą to koszt tego zestawu to około 45 tyś zł

aha i nie mówcie że ten zestaw jest wygurowany bo Nvidia określa stanowczo że przy takiej rożdzielce w DX 10 trzeba mieć 4 karty graficzne a i proc 4 rdzeniowy mieć trzeba bo ta gra wymaga obliczeń i trzeba mieć dużo ramu bo vista i ta gra dużo go chłonie a ponadto do super fizyki i inteligencji trzeba mieć te dwie karty. Wiec ja narazie o grze mogę pomażyć przynajmniej do lipca bo mi wtedy starzy obiecali zestaw komputerowy za 50 tyś oj nagram się i puszczer wam wtedy trochę filmików z gry na fulla detalach przy 40 klatkach na sekunde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie bluzgać kolegi powyżej.... Powiem tylko tak:

ahahahahahahahahahaha... uahahaahahahahahaha...

..no.. Toś mnie rozbawił gościu.

Nigdzie nie jest napisane że gra będzie korzystać z kart inteligencji. To raz.

Dwa to to że twórcy mówili że Crysis nie będzie wykorzystywał kart fizyki i ciekaw jestem czemu podałeś dwie :roll: :?

Blu ray?! A po co?!?! Na PC jeszcze nie widziałem gry która by z tego korzystała. Ale widze że "jak szaleć to szaleć" więc czemu tylko 4 GB RAMu? Vista(to jest chyba jedyna dobra decyzja[choć też bym jeszcze sie nie przesiadał] obok procka bo obsługuje DX10) obsługuje przecież większe ilości RAM..

Czy ty nie widziałeś wymagań podanych przez producenta? Jeśli by im wierzyć to konfig któy podałeś to żart.

PS. Dla pewności sie zapytam.. Czy ty pisałeś ten post na serio czy tylko tak żeby ludzie sie pośmiali? A może kompleks jakiś? Bo niektórzy panowie mają dobry samochód za "przedłużenie". Czyżby tak samo było z komputerami..? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega FCBarca4ever chyba się za bardzo podekscytował wymaganiami tej gry :roll: .Będą duże,ale nie będą KOSMICZNE!Oj przesadziłeś i to bardzo...W ogóle skąd się zrodził u ciebie pomysł z kartą inteligencji...

:P

PS:Dopiero Maj? :x :? :cry: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...Coraz bardziej się boję o wymagania-popatrzcie chociaż na trailer w najnowszym CDA.Tam to już nie jest gra tylko pokaz slajdów!Nie wiem czy to wina mojego kompa czy tak jest u wszystkich...

SPROSTOWANIE:Już wiem dlaczego trailer mi przycinał-to wina napędu.Przegrałem filmik na dyski wszystko jest ok,chodzi płynniej

Co do grafiki to jest prześliczna,ale nie takidealna jak na screenach-widać, że podłoże to bitmapa liści...A same liście też są bitmapami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to jedna wielka bzdura. Nie ma czegoś takiego jak karta inteligencji... A karty fizyczne Crysis na 100% będzie wykorzystywał. Popatrzcie na trailery jaka tam jest interaktywność!

Nie ma takiego czegoś jak karta inteligencji ... ale ma się takie coś pojawić

No właśnie AI ... z tych filmikow co widziełem jest do :ass: . Reszta genailna ale AI niedopracowane ... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEIGA to jest karta inteligencji kosztuje 499 zł weż się kur.. doedukuj.Ku... Crysis na 100 procent będize opsługiwał kartę fizyki!!! bo mówili po drugie jak nie wieżysz że dostanę takiego kompa to przyślę ci film w lipcu na maila jak gram na kompie i pokaże fakture. Po 3 przy 2560 na 1980 trzeba mieć 4 karty graficzne!!!! po 4 monitor lcd jedyny który może udzwignąć tę rożdzielkę to tylko apple. Po 5 jak moim starym się udało to nie znaczy jak fantazjuje mało tego tym kompem będe chciał bić rekord świata w pcmarku 2006 a jesli nie wierzycie to wyślę wam link z kompem i z fakturą. To żę w polsce jest bieda to nie znaczy że kogoś nie stać na taki komp!!! wrrr dostaje go między czerwcem a lipcem. Podaj adres. Mój to FCBarca4ever@onet.eu

Maskowanie przekleństw nie zmienia faktu, że przekleństwami one są. Na dodatek użytymi mało finezyjnie. Ergo, znalazłeś się w księdze ostrzeżeń - Qbuś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tej gry na konsole bo zarówno na PS3 jak i na Xbox360 się cieła!!

>>>Będzie, będzie - konsole to niezły rynek na zachodzie i nikt go sobie nie odpuści ot tak. To raz - dwa, to że konsole gry pokroju Crisisa pociągną (patrz Gears of War) a to dlatego, że moce przerobowe nie są używane do różnorakich dupereli jak to się dzieje na PC i wingrozie. Last but not least konsolą wystarczy zwykła rozdzielczość HD.

Rzeby odpalić tę grę na max muzyce, fizyce i grafice w rożdzielce 2560 na 1980 trzeba mieć po pierwsze 30 calowy lcd apple który jest wart 8 tyś

>>>A po jakiego diabła? Jak masz 120 czy 60 FPSów to widzisz różnicę? To samo z rozdzielczością - można popadać w paranoję czy inny amok ale czy Twoje oczy to zarejstrują to już inna sprawa.

Consair

Corsair jak już

(procesor 4 rdzeniowy)

>>>No tak - trzeba podkreślić, żeby prostaczki nie myślały że człek zadowoli się jakimś badziewiem

przydałoby się też mieć blu ray

>>>Eeee tam - lepiej poczekać na pamięci holograficzne.

chłodzenie azotowe dla pewności

>>>Następnym razem doczytaj dokładniej - ciekłego azotu nie używa się do chłodzenia komputerów domowych (jak już to z exteme to suchy lód, albo faze change)

dyski w trybie dual najlepiej

>>>Dyski zestawia się w macierze RAID a nie ja RAM

i zasilacz 1 kw

>>>To więcej niż ma moja kuchenka elektryczna

aiega (karta inteligencji)

>>>Przydałby Ci się slot odpowiedni.

a tak swoją drogą to koszt tego zestawu to około 45 tyś zł

>>>Ale z monitorem czy bez?

aha i nie mówcie że ten zestaw jest wygurowany

>>>Nie no skąd - w stanach to taki sprzęt mają po dwa w domu

bo Nvidia określa stanowczo że przy takiej rożdzielce w DX 10 trzeba mieć 4 karty graficzne

>>>Szczerze powiedziawszy to policz sobie ile slotów musiałaby mieć płyta jaka maiłąby poradzić takiemu zestawowi i spróbuj znaleźć taką na rynku - nawet w stanach. Wciskać kit to trzeba umieć.

Wiec ja narazie o grze mogę pomażyć przynajmniej do lipca bo mi wtedy starzy obiecali zestaw komputerowy za 50 tyś

>>> =; Tja powiedz jeszcze że za wyniki w nauce. Może dorzucą słownik ortograficzny gratis i miejmy nadzieję że sprzęt go udźwignie.

oj nagram się i puszczer wam wtedy trochę filmików z gry na fulla detalach przy 40 klatkach na sekunde

>>>A kto to obejrzy w rozdziałce w jakiej nagrasz i ile to będzie zajmować - nie każdy ma neta 100Mb/s i napęd blu ostryga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a gdzie mistrzu powsadzasz pozostałe karty?? Fizyki i inteligencji? No chyba że wsadzisz w kontakt obok kompa. Będą wspierać psychicznie reszte zestawu.

I małe sprostowanie: Jeśli Crysis obsługuje karty fizyki to sorry. Jeśli ktoś ma to mógłby zapodać link z tą informacją?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nForce 680 i to ultranowoczesna płyta główna wydana pod superszybkie gry!!

1 slot na procek

4 sloty na ram

4 sloty na kartę graficzną

1 slot na kartę muzyczną

1 slot na kartę telewizyjną

1 slot na kartę sieciową

2 sloty na kartę fizyczną

1 slot na kartę inteligencji

Jest to płyta o 2 razy większa od normalnych płyt ale jak się ją kupi to spokojnie można dokupić 1000 bajerów i się tam zmieścić ze wszystkimi

jakiś problem??

rezneck jeszcze ci włosy zdrętwieją jak zobaczysz filmki z gry na full opcjach odemnie wraz z bicie rekordu w pc marku!! Ach podja swój mail rzebym wiedział gdzie ci to przysłać a jak mi nie wierzysz to jeszcze pokaże ci fakturę. Wszystko przyśle ci około początku lipca. I jeszcze jedno ja nie fantazjuje to że polska jest biedna to nie znaczy że wszyscy są biedni!!!! Zazdrość straszna rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988

Hehe FCBarca4ever chyba sam przechodzi jakiś Crysis tożsamości i próbuje go wyleczyć przechwałkami w stylu "patrzcie biedacy jakiego będę miał kompa" :lol: :lol: :lol:

A co do samej gry - faktycznie spowoduje ona Crysis wśród graczy dysponujących słabszym sprzętem (m.in - mnie :( ) Jednakże z upgrade'em/zakupem nowego zaczekałbym aż do czasu wyjścia samej gry/ ew. dema... Pamiętacie ile było chwytów na rynku hardware związanych z Doom'em 3 czy HL 2??? Miejmy także nadzieję, ze sama gra będzie grywalna i warta wydanej forsy... A jak nie to zawsze zostaje BF 2 ;)

PS: Żadnych maili nie podaje, mam w skrzynce już wystarczająco dużo spamu, nie, nie chce widzieć żadnych filmików z super kompa, nie, zazdrość mnie nie zżera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...