Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Cud? Tutaj nawet na taki dynks nie ma co liczyć. Ot 512 Ram'u już nie daje żadnych szans - w końcu gdzieś trzeba upchnąć tą masę terenu!

Jak na mój gust przy tak skromnych zasobach pamięci i na minimum Crysis by zaliczał spowalniał niemiłosiernie.

A co do reszty - ten GF sobie poradzi a co do Celiny (na chłopski rozum - mowa o Celeronach tak? :D ) nie sprecyzowałeś jaka ma być... A jeśli najbardziej wypasiona z serii D ? To i w maksie będzie jakoś radzić. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie detale na Celinie 512MB i 6600GT to raczej nie realne. Obowiązkowo trzeba dołożyć RAMu do 1GB...I mozna prubować z minimalnymi. Po O/C grafy można coś podwyższyc...Ale to raczej teoretyczne rozważanie. Choć w FarCry'a gralem po raz pierwszy na Durniu800MHz, 196MB, GF4MX i szło na minimalnych. Wszystko się wyjaśni jak Crytek wypuści w końcu upragnione demko Crysis'a...W tedy będziemy wiedziec na czym siedzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam szczerze, że jak patrzę na te obrazki a nie patrze na napisy to nie rozróżniam co jest co........hehe przypomniało mi sie jak w ostatnim CDA w zapowiedzi HL2:Episod Two było napisane, że twórcy mówili jak to HL2:ET będzie wyglądał jak Crysis......już to widzę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki robią wrażenie...Ale ja mam dość obrazków chce zagrac w to cudo. I mam nadzieje iż te malownicze plenery nie przysłonią twórcom oczów podczas optymalizacji kodu. Mogliby wreszcie zdradzić rąbka tajemnicy jeśli chodzi o rozgrywke na innych etapach. Swoją drogą mam wrażenie, że filmiki wygladają jednak trochę gorzej niż zdjęcia. A zresztą najważniejsza jest grywalność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki robią wrażenie...Ale ja mam dość obrazków chce zagrac w to cudo. I mam nadzieje iż te malownicze plenery nie przysłonią twórcom oczów podczas optymalizacji kodu. Mogliby wreszcie zdradzić rąbka tajemnicy jeśli chodzi o rozgrywke na innych etapach. Swoją drogą mam wrażenie, że filmiki wygladają jednak trochę gorzej niż zdjęcia. A zresztą najważniejsza jest grywalność...

Grywalność jest najważniejsza ale filmiki i tak robią wrażenie no a te zdjecia i porównania ich do screenów to istne dzieło sztuki......Ale jakby zdradzili coś o innych etapach to jaka byłaby przyjemność z grania?? Żadna bo nie byłoby miodności i satysfakcji z odkywania nowych leveli a to jeat w grach dość ważne jak dla mnie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby zdradzili coś o innych etapach to jaka byłaby przyjemność z grania??

Nikt z Crytek nie zdradził by informacji które mogły by powiedzieć za dużo i zepsuć grę. To logiczne. Zresztą nie oto chodzi...Chodzi o newsy ciut inne niż nowe obrazki prezentujące super grafike...To juz wiemy, że będzie świetna. Powiedzmy sobie szczerze, że screny i filmiki też zdradzają etapy w grze. Więc zagrożenia podcza ujawnienia czegoś innego raczej nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby zdradzili coś o innych etapach to jaka byłaby przyjemność z grania??

Nikt z Crytek nie zdradził by informacji które mogły by powiedzieć za dużo i zepsuć grę. To logiczne. Zresztą nie oto chodzi...Chodzi o newsy ciut inne niż nowe obrazki prezentujące super grafike...To juz wiemy, że będzie świetna. Powiedzmy sobie szczerze, że screny i filmiki też zdradzają etapy w grze. Więc zagrożenia podcza ujawnienia czegoś innego raczej nie ma.

Screeny i filmiki ujawniają tylko plenery z gry a pare ostatnich i fajne elementy gry, jak dla mnie ta gra to bedzie hit ba to juz jest HIT a jak Crytek dobrze zoptymalizuje silnik to bedzie HIT przez duże H

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny i filmiki ujawniają tylko plenery z gry

Jak dla mnie to sobie zaprzeczasz popatrz...

Ale jakby zdradzili coś o innych etapach to jaka byłaby przyjemność z grania??Żadna bo nie byłoby miodności i satysfakcji z odkrywania nowych leveli a to jeat w grach dość ważne jak dla mnie.

Jak widzisz screny i filmiki ujawniają plenery gry a więc poziomy np lotniskowiec, dżungla...I co z tego powodu nie będziesz miał miodności podczas grania...

ba to już jest HIT

Poczekamy zobaczymy nie gloryfikował bym tytułu, którego jeszcze nie ma. Pare pewniaków jednak zawiodło popatrz choćby na Unreal 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare pewniaków jednak zawiodło popatrz choćby na Unreal 2.

Już nie wspominając o trzeciej Zagładzie. :wink:

filmiki ujawniają plenery gry a więc poziomy np lotniskowiec, dżungla

Ale ważne że jak dotąd nie ukazano żadnych screenów przedstawiających statek kosmiczny obcych oraz jego wnętrze. I mam nadzieję że nigdzie nie pokuszą się o puplikowanie takowych! Już z prezentowaniem zamrożonej dżungli przegieli - ja wiem że takie smaczki zachęcają ale jednak wolał bym być pozytywnie zaskoczony w czasie gry... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wspominając o trzeciej Zagładzie. :wink:

Dokładnie.

Ale ważne że jak dotąd nie ukazano żadnych screenów przedstwiajacych statek kosmiczny obcych oraz jego wnetrze.

Podejrzewam, że tam przeżyjemy największe zaskoczenie...Statek obcych, zasada jego dzialania, wykorzystywana broń, społeczność obcych(wygląd), główny cel przybycia. To najwieksze zagadki.I akurat dobrze, że są utrzymane w tajemnicy :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że tam przeżyjemy największe zaskoczenie...Statek obcych, zasada jego dzialania, wykorzystywana broń, społeczność obcych(wygląd), główny cel przybycia. To najwieksze zagadki.I akurat dobrze, że są utrzymane w tajemnicy

I o ten statek mi głównie chodzi bo plenery z dżungli moga sobie pokazywać ile chcą i tak przecież wiemy jak wyglada dżungla więc to żadne zaskoczenie.

Poza tym jednego sorry dwóch obcych juz widzieliśmy tego dużego na lotniskowcu i jeszcze jakiegoś podobnego do meduzy......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jednego sorry dwóch obcych juz widzieliśmy tego dużego na lotniskowcu i jeszcze jakioegoś podobnego do meduzy.....

Myśle iż te osobniki to nie "prawdziwi obcy" lecz ich żołnierze...Takie maszyny które służą do podboju innych planet. Zresztą to widac że ich zadaniem jest dosyć prymitywna walka. Tak sobie przewiduje, że prawdziwi zleceniodawcy ofensywy na Ziemie wygladają nieco innaczej i są inteligentniejsi...A poznamy ich dopiero na statku jako elitarnych przeciwników z ktorymi każda walka będzie wyzwaniem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poznamy ich dopiero na statku jako elitarnych przeciwników z ktorymi każda walka będzie wyzwaniem. :D

Albo jako żałosne mizery które same nic nie potrafią zrobić (jeśli chodzi o walkę ofcorz...) i dlatego wyręczają się robotami i tym podobnymi. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny i filmiki ujawniają tylko plenery z gry a pare ostatnich i fajne elementy gry, jak dla mnie ta gra to bedzie hit ba to juz jest HIT a jak Crytek dobrze zoptymalizuje silnik to bedzie HIT przez duże H

Pamietajmy ze w gre trzeba zagrac zeby osadzic czy jest dobra czy zla, a same screeny i trailery moga znaczyc tylko o genialnej szacie graficznej, ale nie o grywalnosci i klimacie gry. Nie twierdzie oczywiscie ze Crysis bedzie kiepska gra!! 8) Ale na razie trza czekac na demowke potem na pelniaka (tylko zeby jeszcze sie uruchomil na moim sprzecie :D:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny i filmiki ujawniają tylko plenery z gry a pare ostatnich i fajne elementy gry, jak dla mnie ta gra to bedzie hit ba to juz jest HIT a jak Crytek dobrze zoptymalizuje silnik to bedzie HIT przez duże H

Pamietajmy ze w gre trzeba zagrac zeby osadzic czy jest dobra czy zla, a same screeny i trailery moga znaczyc tylko o genialnej szacie graficznej, ale nie o grywalnosci i klimacie gry. Nie twierdzie oczywiscie ze Crysis bedzie kiepska gra!! 8) Ale na razie trza czekac na demowke potem na pelniaka (tylko zeby jeszcze sie uruchomil na moim sprzecie :D:P)

Po pierwsze grafika bedzie budować klimat w Crysisie tak samo jak ta z Far Cry'a. Po drugie MNIE nie niepokoją słowa, że gra nic poza grafa nie zaoferuje i nie będzie miała grywalności, mi wystarczy, że wiem,że Crysisa wykonuje CRYTEK i o wszystko jestem spokojny . Ciekawe czy demówka wogóle powstanie no chociaż to jest raczej pewne, że Crytek da wypróbować czy gra pójdzie na naszym sprzęcie

Myśle iż te osobniki to nie "prawdziwi obcy" lecz ich żołnierze...Takie maszyny które służą do podboju innych planet. Zresztą to widac że ich zadaniem jest dosyć prymitywna walka. Tak sobie przewiduje, że prawdziwi zleceniodawcy ofensywy na Ziemie wygladają nieco innaczej i są inteligentniejsi...A poznamy ich dopiero na statku jako elitarnych przeciwników z ktorymi każda walka będzie wyzwaniem.

No, ale to też obcy chociaż prymitywni nie rozgarnięci i nie umiejący za bardzo walczyć. A to, że z prawdziwymi przeciwnikami zmierzymy sie w etapach "statkowych" jest pewne bo przeciez w FC nie mierzyliśmy się odrazu z najgrożniejszymi mutantami tylko z całkiem rozgarniętymi szeregowymi

Albo jako żałosne mizery które same nic nie potrafią zrobić (jeśli chodzi o walkę ofcorz...) i dlatego wyręczają się robotami i tym podobnymi. :twisted:

Ciekawie by tez było jakby ci kosmici byli maluśieńkimi zwięrzątkami które steruja potężnymi robotami hehe :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia.. tak jak te potworki w Facetach w czerni.

Swoją drogą jestem zaskoczony sukcesem Crytek. Studio które zrobiło jedną gre(FarCry) wspieło sie na wyżyny. jedną grą. to o czymś świadczy. Dlatego na Crysis czekam z zapartym tchem. Wszak premiera już niedługo(zapowiadany grudzień). No i tu sobie o wymaganiach ponarzekam..

Wszyscy widzieli jak wyglądał FC na najniższym configu. Dla tych co nie widzieli - wyglądał bardzo marnie.

A jeszcze Crysis ma wymagania że szok... Jeszcze nie mam karty graficznej na której będe mógł grać(procek mam minimalny. Athlon 3000+).

No i jeszcze twórcy zapowiadają że niezależnie od kompa na jakim będzie sie grać przeciwnicy będą tak samo inteligentni.. Ciekawe ile będzie zajmować gra na dysku? Coś mi sie wydaje że po zainstalowaniu Crysis wielu gier sie już nie zmieści...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...