Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MatiX2603

Grand Theft Auto Episodes From Liberty City - Auta i Visual Mod 1.7.1

Polecane posty

Witam, wszystkich. Ahh te GTA EfLC, już bez tylu błędów jak podstawka, ale też się zdarzają, i mam tu jedno, bardzo mnie irytujące, otóż gdy mam swe auto, przed domem jest oki. Robie "save" dalej jest, ale, gdy np. gdy do byle jakiej misji, pojadę taksówką, i tak po"loadnigu" auto będzie, przy krawężniku, a ja będe musiał np. jechać innym. I tu występuje proble, bo gdy zakończe misje, moje auto znika, z wcześniejszego miejsca. Ani nima go na parkingu, ani przy tym krawężniku. ! Nie wiecie, co się z nim dzieje, bo jeśli tak po prostu z nika, to po co parking przed domem ? Jak i tak po misji, nasze cztery kółka znikają. Wiecie jak to zmienić ? (Gram na TBoGT)

A teraz, druga rzecz. Ściągnełem mod, o nazwie Visual 1.7.1 kopiuj-wklej wszystko, pięknie i oki. Ale i tat do jasnej ciasnej występuje problem, bo gdy wchodzę, do np. Missionette 9, grafika staje się strasznie jasna, . W ustawieniach, w grze nic nie daje, czego to kurdę wina. Odrazu mówie, nie mam tych 2-óch programów co "niby" trzeba mieć, żeby wszystko dobrze chodziło. A nie sciągałem ich dlatego, iż w paczce pisało, że do EfLC nie trzeba tego badziestwa ściągać, więc, jak to może być przez to, czy też przez coś innego. Odrazu mówię, że w ENB Series, mam identycznie, ale by było gorzej, mam tak cały czas, a nie tylko w pomieszczeniach. To przez kartę grafczną, mam GeForca 8600 GT 512 MB . A komputer spełnia wymogi, 50% wymaganych i 50% zalecanych.

Wrazie dłuższego, tłumaczenia, moje GG : 24677043 . Pozdrawiam, i proszę o pomoc. ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...