Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wosq

Wiedźmin 2 problem z uruchomieniem

Polecane posty

Mam dość dziwny problem. Założyłem konto jakimś cudem, wklepałem kluczyk niby się aktywowało, ale po zakończeniu przechodzi do nieistniejącej strony. To nic, launcher wskazuje, że jestem zalogowany/połączony, klikam uruchom. Pojawia się logo-medalion a potem po kilku sekundach wraca do menu launchera. Czy o czymś zapomniałem, czy też to zabezpieczenie jest upośledzone? Ktoś spotkał się z czymś podobnym? Najpierw przez godzinę bawiłem się z instalacją z powodu błędu CRC a teraz takie coś.

Sry, że post pod postem, ale temat chyba można zamknąć. Gra odpaliła się w trybie okienkowym, ale nie chce póki co współpracować z pełnym ekranem. Nie ma źle, bo widać tylko na dole pasek windowsa, ale poza tym działa jak trzeba. Sejwów z jedynki nie wczytało, ale z tym już chyba sobie poradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem co ty.. :( Szlak mnie trafie, że po wydaniu 80 zł nie moge uruchomic normalnie gry :/ Chyba poraz ostatni kupiłem grę od CD Projekt!! :angry:

Tak masz rację! Gra działa w trybie okienkowym... :P Wystarczy w opcjach wyłaczyć pełen ekran.. Denerwuje mnie pasek na dole ale jakoś to przeboleje Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ja mam jeszce gorzej kupielm nja steamie dalem ponad 200 zł za gre , a jak probboje odpalic to wchodzi mi do lauchera i mam go bez zadnych napisow . LOL :D nie moge nic zrobic mam odpalony laucher a w laucherze nic nie pisze jest tylko obrazek tła . Co ja mam począć , ma ktos taki problem ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...