Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Valentor

Mythos

Polecane posty

Jako że już we wtorek w kioskach wyląduje nowe Cd-Action a w nim gra Mythos (HACK'N'SLASH MMO),chciałbym zachęcić was do dyskusji w tym temacie na temat w.w. gry. Piszcie jakimi rasami/klasami będziecie grać (lub gracie), jaki nick będziecie mieć, szukamy ludzi na jakiegoś bossa, pohandlować jakimś przedmiotem oraz wiele wiele innych których tutaj nie wymieniłem.Jako że jeszcze w tą grę nie grałem, nie będę mógł odpowiadać na zadawane przez was pytania, lecz mam nadzieje że na forum znajdzie się jakiś doświadczony gracz który gra w tą grę kilka dobrych dni że wie co nie co.Zapraszam!

Ps. Jeśli znajdziecie jakieś poradniki do gry podzielcie się z nami, może komuś pomożecie :wub:

Ja znalazłem takie coś: http://mythos.net.pl

Mój nick w grze : Valentor

Rasa:Chyba Satyr ale zobaczę jak to tam dalej pójdzie :)

Klasa : Piromanta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zainteresować się tą grą :smile: We wtorek, jak dorwę najnowszy numer CDA, to może zainstaluję grę :wink: Ale takie dłuższe i sensowniejsze granie to zamierzam rozpocząć jak się sesja na studiach skończy - najpewniej początek lipca czy jakoś tak :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grania podczas bety... totalna załamka miałem szczerą nadzieję, że Mythos będzie czymś co przyciągnie mnie bardziej niż RoM, WoW, LoL. "Polska" wersja kulała strasznie wszędzie były krzaczki, questy były na ang. tylko skille były jako tako przetłumaczone. Pograłem chwilę cyklopem Nimrodem, następnie odinstalowałem.

Oby twórcy odrobili lekcję z bety i znacznie poprawili interfejs i polonizację.

P.S

Znów będzie tak samo jak z Allods online, tłumy czytelników CDA zaleją serwery. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wielka ochota na tego Mythos-a wzięła bo w końcu coś nowego i zapowiadającego się dobrze, postać już stworzona: Human - Pyro - Nick: Casioner. Okazji by zatopić się w grę na ciut dłużej jeszcze nie miałem - co już za parę minut się zmieni ;). Mam tylko nadzieję, że nie czeka mnie rozczarowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...