Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

potok0709

Gry na PC

Polecane posty

Ostatnio znalazłem kilka starych gier. Bardzo interesuje mnie to ile w tej chwili kosztują.

Oto te gry:

- Space Tripper

- Skoki Narciarskie 2003 Polski Orzeł

- Złoto i chwała Droga do El Dorado

- Motocross Stunt Racer

- Kultowe GRY komputerowe płyta 2:

Painkiller Czarna Edycja

Alien Nations II

Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy

Europa Universalis: Mroczne Wieki

- Jeszcze jakiś zestaw Gry Edukacyjne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie za dużo, ponieważ jak sam pisałeś są stare. Myślę, że warto je sobie zostawić i za parę lat odpalić starą grę z równie starego pieca podłączonego do holowizora.

Ja chce sobie je zostawić. Tylko że interesuje mnie ile one mogą kosztować. Tak z ciekawości :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pi razy drzwi, to mógłbyś żądać za to 30-40 zł z kosztami wysyłki. Ale to raczej tylko wtedy, gdy byś znalazł kogoś chętnego na wszystko.

Osobno:

Space Tripper - w dniu premiery kosztował 15$, czyli ok. 60zł. U producenta. Na Allegro można kupić teraz za... 5 zł :].

Skoki Narciarskie 2003 Polski Orzeł - ta gra w dniu premiery kosztowała śmiesznie mało, więc też więcej niż 5 zł nie jest warta.

Złoto i chwała Droga do El Dorado - gra wydana w magazynie KŚG Nr 4 z 2003 roku. Więc też jej wartość nie oszałamia, bo i nie był to hit. 5 zł.

Motocross Stunt Racer - gra już mało znana. Też nie można za nią żądać więcej niż 5 zł.

Kultowe GRY komputerowe płyta 2 - to z jakiegoś magazynu? Zresztą, takie kompilacje są tanie. 10 zł, to max.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...