Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracz PC

Ojciec Chrzestny: Gra

Polecane posty

Punkty szacuknu, ktore zdobywasz za wykonanie misji i za przejmowanie interesów podnoszą twój "level" szacunku. Jak wstępujesz na kolejny poziom to w tedy w menu gry masz opcję - bodajże - Umiejętności i Ulepszenia - a tam poprawiasz sobie umiejętności we władaniu bronią, zdrówko etc. Z tego co wiem to punkty szacunku tylko do tego służą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z odpaleniem gry ojca chrzestnego u kumpla na kompie, posiada on gre oryg, oryg xp home, HP Pavilion zd8000 CTO Notebook PC ma on w nim 1gb ramu grafe ATI Mobility Radeon X600 (256ram), proc P4 cos koło 3giga. Problem jest nastepujacy gra odpala sie tylko jeden raz mozna wtedy grac ile sie chce nie ma zadnych problemów, pojawiają sie one dopiero przy nast. uruchomieniu gry szary ekran, słychac tylko dzwiek z gry w kompie próbowalem sciagnac najn stery ze strony producenta oraz DirectX 9.0c, nic nie pomaga po sformatowaniu i instalce wszystkiego od nowa znow mozna sobie pograc jeden raz może wiecie gdzie lezy problem pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niko14 ma problemy - w grach, ale zawsze :D

Ukończyłem już prawie grę w 100%, ale muszę wykonać egzekucje każdego rodzaju. Jest ich chyba z 22, a ja mam 18 zrobionych. Zostały mi: tapetowanie, twardy łeb, wypadek drogowy, splamione szkło. Może ktoś zrobiłe te egzekucje i podpowie, za pomocą jakich broni mam je wykonnać i w jakich okolicznościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze grafa troche kuleje

Ojjjj taaak. Ja miałem jeszcze gorzej bo grałem na konsoli (XboX). Idiotycznie wyglądały te wirujące w powietrzu papierki, które miały podkreślić klimat. Znikały po 2 sekundach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrackManiack - masz pirata, to dlatego. :P Ja próbowałem grać na piracie, ale się nie dało (z tą "inwersją" jakoś sobie poradziłem, ale z niemożnością wysiadania z wozów już nie - crack jest po prostu zwalony).

No ale kupiłem sobie ostatnio oryginała... i odciągnął mnie od Obliviona :shock: . Naprawdę, niesamowity klimat ma ta gra. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....mam otoz nastepujacy problem gdy juz nachodzi moment wyboru wygladu postac i gdy juz wszystko zrobie nadchodzi czas na wpisanie personalii ktorych nie moge wpisac Ekhm... naciskam lewym przyciskiem myszy i mi wychodzi z gry :SadSadSad(: pomozcie moze jakis patch?? jesli tak to prosze powiedziec skad moge to sciagnac

Parametra kompa mam podac ?? :)

Procesor: Sempron 2800

Karta Graficzna: Geforce 6600 VGA

RAM: 512

i cos jeszcze moze podac ?? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer spełnia wymagania gry.Przy instalacji wszystko przebiega prawidłowo.Prubuje włączyć gre bez nagrania cracka.Wyświetla się tylko logo ea.Próbije więc z nagranym crackiem.Gra włancza się,moge zagrać tutoriala

ale jak kończe tworzenie postaci nie moge wpisać imienia.Gra się wylancza.

Próbowałam z róznimy crackami.Ponowna instalacja nic nei daje :/

Smg: wchodzenie na to forum i pytanie o cracka jest prawie jak machanie glodnemu wilkowi kawalkiem surowego miesa pod nosem. krotko mowiac - trzeba sie liczyc z szybka i bolesna reakcja. U nas to sie nazywa BAN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z wyjściem z samochodu. Za cholere nie da się wysiąść. Podkreślam Mam oryginał. Gdybym miał pirata to bym to olał ale jak już zapłaciłem troche kasy za gre to chciałbym sobie troche pograć :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z wyjściem z samochodu. Za cholere nie da się wysiąść. Podkreślam Mam oryginał. Gdybym miał pirata to bym to olał ale jak już zapłaciłem troche kasy za gre to chciałbym sobie troche pograć :evil:

Napewno nie masz pirata? Coś mi tu brzydko pachnie... Znałem taką osobę, co miała taki sam problem. Miała pirata... Ja mam oryginał i chodzi bez problemów. W oryginale nie ma takiego czegoś. Tylko pirackie wersje mają taki błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...