Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lipton40

Zwiększemie zasięgu WI-FI na PS3 slim

Polecane posty

Mam taki problem. Chcę zwiększyć zasięg WI-FI mojej PS3-ki , ale nie wiem co właściwie można zrobić. Jak pytam o to w sklepach i serwisie gdzie naprawiają konsole , to wszyscy robią wielkie oczy i mówią że się nieda. Aż nie chce mi się wieżyć , żeby Sony nie zrobiło niczego co mogłoby pozwolić na rozszerzenie zasięgu WI-FI na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi ci o modem , nie o ps3. PS3 ma zainstalowany odbiornik sygnału , to jest konsola - nie modem.

No , ale ja , laik mogę się mylić. No ale pierwsze słyszę , żeby można było zrobić coś takiego - kupić lepszą antenę wi-fi? To do modemu też tylko. Przynajmniej u mnie w ps3 tak nie ma. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieś router bliżej PS3, a jeśli to nie zadziała to kup po prostu taki, który ma większy zasięg Wi-Fi. Ja mam zwykły od Netii i wszystko jest dobrze, bo PS3 dobrze odbiera sygnał i na podwórku (chyba całym) też sygnał jest odbierany, więc nowy router "must have".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o ps3,a nie o modem czy router. Ciągne internet od znajomka przez wi-fi , czasami mam zasięg 65% albo 100% i wtedy jest ok. Ale czasem spada do 35% i nie mogę nawet strony otworzyć i to jest bolesne. Słyszałem że można do ps3 podłączyć router i ustawić go na tryb bezprzewodowego klijęta i pobierać inter. z routera do konsoli. Czyli ... wi-fi routera pobiera inter. przesyła (po kablu ...chyba) do konsoli i gitara. Tylko czy to prawda ? Nawet nie wiem jaki zasięg w metrach ma wi-fi konsoli ps3 a jaki najmocniejszego routera ? No i jaki model routera ( żeby miał taką funkcje ). Może Wy coś wiecie,słyszeliście. Bo jak nie to pozostanie kupno kabla,a to lekki bezsens skoro mam internet pod nosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...