Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PoPo

Dungeon Keeper

Polecane posty

Wiecie co mi się najbardziej sie nie podobało, gdy z jedynki przerzuciłem się na dwójkę? Zeby właczyć tryb FPP potrzebne jest zaklęcie!! W dodatku magowie mają wykastrowane zaklęcia (brakuje autohealinga :-()!! Grając w część pierwszą w wielu misjach wystarczyło porządnie wytrenować maga i wybrać się nim na przechadzkę, żeby zniszczyć Serce Lochu wroga, teraz w grze trzeba zacząć myśleć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz grałem w wersję legalną inaczej, pożyczoną od kumpla, to było paręnaście miesięcy temu. Teraz obaj zajmujemy się tylko legalnymi grami, a ja wkrótce kupię sobie DKII, żeby znowu zaznać tego niesamowitego klimatu - tym razem ze wszystkimi animacjami i filmikami.

Przez dłuższy czas miałem nad łóżkiem na ścianie plakat z Rogatym i Czarną Damą. Po remoncie przepadł :-( Szkoda, bo było na co popatrzeć (eh te skórzane ciuszki...) Tortury w grze też dodawały coś od siebie do klimatu, niby nic wielkiego, a jakie miłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo szkoda że trójki nie będzie... cholera taki dobry tytuł ma odejść w nie pamięć?? tak nie może być! chyba że coś szykują w tajemnicy... :) mogliby CDA'onowi redaktorzy przycisnąć EA i coś z nich wydusić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w DK na starym PC (win98) teraz nie wiem czy na nowym (xp) mi pójdzie, czy nie jest za stara jak inne gry (diablo,worms2) a jak nie to moze chociaz DK2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK powinien pójść bez problemu - zawsze w razie czego można odpalić wersję DOSową na np. DOSBoxie. Co do dwójki - to już czysta loteria. Jak nie pójdzie, to zaaplikowanie patcha 1.7 lub "zabawa" z trybami zgodności może pomóc. Ale 100% pewności nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale jak obie czesci pod Vista uruchomic? DK2 nawet mi poszla po patchu ale tylko raz, pozniej ciagle sie sypie... Od razu mowie, że uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje. Jak ktoś by miał jakieś pomysły to byloby miło bo już trace nadzieje że sobie jeszcze w to pogram... :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...