Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiflak

Tablet Graficzny Kanvus Light 64

Polecane posty

Witam,

mam do sprzedania tablet graficzny Kanvus Light 64. Został kupiony w grudniu 2010 roku a jego stan określam jako idealny (bardzo mało używany). Tablet jest bardzo precyzyjny (1024 poziomy nacisku) , dobrze się nim rysuje oraz obsługuje system, nie sprawia problemów a instalacja przebiega bardzo szybko i łatwo. Jego zaletą jest elastyczność więc bez problemu możemy wsadzić go np do torby z laptopem. W skład zestawu wchodzą:

-Tablet

-Piórko (z baterią AA)

-3 zapasowe groty i małe szczypce do wymiany grotów

-Kabel USB do połączenia z komputerem

-Oryginalne pudełko

-3 płyty CD (Sterowniki MAC, Windows w tym Win7 oraz dodatkowa płyta z samouczkami)

-Instrukcja obsługi

Po bardziej szczegółowe dane odsyłam na stronę producenta:

http://www.kanvus.pl/produkty_kanvus_light64.html

Cena to 90 zł + 15 przesyłka (możliwa minimalna negocjacja)

Przedmiot wystawiony jest na allegro (zdjęcia także na aukcji) i właśnie tam ewentualnie chciałbym dokonać zakończenia transakcji. Pytania proszę kierować na gg: 11436118 lub fiflak@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. calkiem ciekawe. Mam Wacoma o wielkosci A6 :S i jest za maly.

Natomiast jesli rozmiarami jest zblizone do A4 to zastanawiam sie czemu taka niska cena :P Nie zrozum mnie zle; ale normalnie Wacomy czy nawet pentagramy o wielkosci A4 kosztuja w okolicach 400zl (nowki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację, kupując ten tablet kierowałem się tym żeby był tani ponieważ nie wiedziałem czy wciągnie mnie grafika (niestety nie). Do A4 trochę brakuje, powiedział bym że to takie większe A5:) Taki nowy tablet kosztuje 130-140 zł (za tyle też kupiłem), podejrzewam że jego cena wynika z tego że firma jest mało znana i tablet nie ma super bajerów ale sam w sobie przynajmniej dla mnie jest bardzo ok i w aspektach technicznych nigdy na niego nie narzekałem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OFERTA NIEAKTUALNA- PROSZĘ O SKASOWANIE TEMATU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...