Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buczek93

Platne aplikacje w Android Market

Polecane posty

Witam. Posiadam LG GT540 z Androidem 1.6 (z P4, niebrandowany na nowo), dorwalem sie do darmowych aplikacji w Markecie, kilka z nich spodobalo mi sie jako triale. Proponowane za nie ceny w dolarach sa znosne (2-4 dolce na miesiac moge ekstra wydac, tym bardziej ze poziom gier i programow jest bardzo wysoki). Mam jednak pytanie - jezeli najdzie mnie na kupno takiej aplikacji, bede potrzebowac konta internetowego powiazanego z PayPalem czy wystarczy mi tylko wirtualna kasa na karcie ?

Jakby co, to mam konto bankowe w Getin Banku i mBanku. Wyczytalem gdzies w necie, ze w tym drugim mozna bez trudu powiazac rachunek z PayPalem. W Getinie tez probowalem to zrobic, bylo to w czasach mojej fascynacji steamem. Poki co w zadnym z bankow nie mam powiazania z rachunkiem z PayPala.

Jestescie mi to w stanie wytlumaczyc - czego potrzebuje i jak zrobic, aby wszystko bylo w porzadku ?

PS. Przepraszam za brak PL znakow - angielski OS niestety nie rozpoznaje naszych pieknych ogonkow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal akurat do niczego w związku z Android Market nie jest ci potrzebny.

Google używa własnego systemu transakcyjnego - Google Checkout.

Przy pierwszym zakupie musisz po prostu podać dane swojej karty płatniczej, która odtąd będzie powiązana z kontem Google i używana do transakcji.

Standardowa karta do eKonta w mBanku wystarczy - musisz tylko ustawić na niej limity na transakcje internetowe inne niż 0 zł (wartość domyślna) :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...