Skocz do zawartości

Wiedźmin - Walka z Przerazą.


Spriggs

Polecane posty

Mam taki problem z przerazą, w zasadzie nie wiem czy to jest bug ?

Kiedy walę w dzwony Aardem, to przeraza ma parowanie na moje ataki jak i pozostałych wiedźminów. Zastanawiam się czy to jest bug ? Wersję wiedźmina mam czystą bez patchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przerazą walczyłem tylko raz i to dawno temu więc mogę nie pamiętać, ale wypowiem się.

W czasie walki z potworem, gdy już sieknąłem w dzwony, zauważyłem, że moje ciosy nie robią na niej wrażenia. Dlatego biegałem od dzwonu do dzwonu (i chyba załatwiałem zabójców, o ile tam przychodzą) a przerazą zajęli się pozostali wiedźmini i jakoś to poszło. Na początku gry Geralt jest za cienki w uszach aby wyprowadzić mocniejszy cios więc, można powiedzieć, że się opierniczałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geralt jest dosyc dobry na poczatku, lecz nie w jego sile rzecz. Sa 3 elementy, ktore trzeba uruchomic znakiem Aard. Po uruchomieniu jednego biegniemy szybko do drugiego i trzeciego. Musimy to zrobic w czasie dzwonienia, zeby one razem zabrzmialy. Wtedy potwor zrobi sie ogloszony. Atakujemy go, po czym potwtarzamy czynnosc kilka razy, a poczwara powinna zginac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przeraza była w pełni bezbronna i podatna na ciosy naszego Wiesia, to należy zadzwonić dzwonem, następnie szybciutko podbiec do 1 kotła i potraktować go aardem i tak samo zrobić z drugim kotłem. Aby przeraza poczuła smak stali naszego mieczyka wszystkie trzy elementy muszą brzmieć jednocześnie... Grałem juz kilka razy w Wiedźmina (w tym dwa razy bez patchy) i nie zdarzył mi się ani razu problem z usieczeniem tego robalka.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...