Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Spoko po co drzecie niepotrzebnie morde tak jak już wielokrotnie wspominałem w ciągu 10 lat było jakieś 3-4 filmy więc ryzyka że film stanie się częstą praktyką nie ma :wink:

Jak narazie kino domowe oferuje dość duży wybór filmików :D I jemu pokrewne kino grozy , sensacyjne czy jak te tanie cosie się tam nazywają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast filmu puscili by serie Dragon ball. Ja osobiście przepadam za tą mangą jest zaje...ta. Ostatnio jakoś załważylem że wraca moda na Dragon Ball.

Ej gościu ile ty masz lat, może jeszcze oglądasz pokemony-twu,ble. Na samą myśl o mandze robi mi się niedobrze. CD-A to nie pismo dla dzieci.

Lepiej dać jeden a dobry film na rok-jakiś nieznany ale zajefajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dorzucanie filmu to dobry pomysl ale jak powiedzial przedmowca nie co miesac bo bylby to albo jakis szajs albo nasze kochane CDA zamienilo by sie w cos pokroju naj...

filmy mozna by dawac ale co jakis wzglednie umiarkowany czas np co kwartal lub co pol roku..

co do gatunku ni bede nic mowil bo CDA ma tylu czytelnikow ze na pewno kazdy gatunek bedzie przez jedna czesc obrzucony pogardliwym usmieszkiem a drudzy na prawde sie uciesza...

osobiscie lubie horrory i thillery (no i jak wiekszosc chyba dobre komedie)

to tyle, dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dorzucanie filmu to dobry pomysl ale jak powiedzial przedmowca nie co miesac bo bylby to albo jakis szajs

Kurcze, a czy ktoś wogóle twierdził, że CD-A miało by szansę dawać do miesiąc film? Przecież to NIEREALNE jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dorzucanie filmu to dobry pomysl ale jak powiedzial przedmowca nie co miesac bo bylby to albo jakis szajs

Kurcze, a czy ktoś wogóle twierdził, że CD-A miało by szansę dawać co miesiąc film? Przecież to NIEREALNE jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dwa miesiące to raczej nie. Według mnie to max. 3 w roku. Oczywiście nie dogodzi się wszystkim z tytułem, ale jeśli cena się nie zmieni a pełne wersje za bardzo na tym nie ucierpią, to nikt nie powinien jęczeć. Oczywiście można by dawać powiedzmy dwa filmy na rok i odpowiednio wcześniej wstawiać do pisma ankiety na wzór tych corocznych w których czytelnicy by podawali mniej więcej specyfikacje owych fimów( np. jaki to ma być gatunek itp.). Fakt, że nie wszystkim by się chciało wysłać ale kiedy film im nie podpasuje to mogą mieć pretensje tylko do siebie, że ankiety nie wysłali:D Ankietę internetową jest zrobić łatwiej ale zawsze na aki pomysł ktoś przypomina, że nie wszyscy neta mają. Więc może coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dwa miesiące to raczej nie. Według mnie to max. 3 w roku. Oczywiście nie dogodzi się wszystkim z tytułem, ale jeśli cena się nie zmieni a pełne wersje za bardzo na tym nie ucierpią, to nikt nie powinien jęczeć. Oczywiście można by dawać powiedzmy dwa filmy na rok i odpowiednio wcześniej wstawiać do pisma ankiety na wzór tych corocznych w których czytelnicy by podawali mniej więcej specyfikacje owych fimów( np. jaki to ma być gatunek itp.). Fakt, że nie wszystkim by się chciało wysłać ale kiedy film im nie podpasuje to mogą mieć pretensje tylko do siebie, że ankiety nie wysłali:D Ankietę internetową jest zrobić łatwiej ale zawsze na aki pomysł ktoś przypomina, że nie wszyscy neta mają. Więc może coś takiego.

ja na przykład jestem przeciw dawaniu ankiet do CDA.To dlatego rze nie potrzebnie zajmowały by miejsce w czasopiśmie.A ankiety w interneci mogą byc a jak ktoś nie ma neta to pechozol może se iśc np do kafejki internetowej albo do kumpla ktury ma internet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy mogą być w CDA... najlepiej wojenne lub horrory (jak już ktoś pisał np. Blair Witch Project)

Ankietę internetową jest zrobić łatwiej ale zawsze na aki pomysł ktoś przypomina, że nie wszyscy neta mają. Więc może coś takiego.

I na pewno znajdą się tacy co będą wchodzić i zaznaczać byle co (i znając takich nie myślących ludzi, będzie to coś co ma najmniej głosów oddanych). A na poczte im iść się nie będzie chciało (większości tych lam :) ). Ale myśle, że redakcja mogłaby by wybierać filmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie chciałoby się, ale tak jak już pisałem to byłby ich problem kiedy film by się nie podobał. A myślę, że ta jedna strona by aż tak nie obniżyła standardu pisma:D A jeśli redakcja wybierałaby filmy to znowu jesteśmy w punkcie wyjścia. Chyba, że przeglądneli by ten temat i zobaczyli czego forumowicze by najbardziej chcieli. Ale znając niektórych wymagania to by nie wypaliło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...