Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Ja tak samo jak Phomerus tych filmow w ogole nie ogladalem.... Godzilla "po japonsku" w ogole do mnie nie trafia, a w przypadku MK to 1 czesc byla dobra, reszta to odcinanie kuponow od tego tytulu. W gry tez gram sporadycznie, chociaz zdarzalo sie tez ze jakas przeszedlem.

W sumie to filmy w CDA moga byc, mi jest to obojetne a moze ktos inny skorzysta. Ja kupuje CDA dla CDA a nie dla gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość ssebaa

zawartych juz było wiele opini na temat filmow w CDA ja czy bedzie film w CDA czy tez go nie bedzie i tak kpie pismo a filmy raz na jakis czas moga byc bo jak sie nudzi to zawsze mozna sobie cos obejzec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drake_Love_SmartGun

Mi tam filmy są obojętne. Ale gdybyście dali , powiedzmy , Aliens 2...to kurde , mogę was wspomóc pieniężnie na duuuużą sumę :D Filmów nie oglądam , a jak zobaczyłem Godzille , to myślałem że padne. Gdzilla w moim kochanym CDA?! Jezu Chryste , widzisz to i nie grzmisz...dajcie Aliena , bo się niecierpliwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - ja jestem kinomanem i oglądam wszystkie filmy jakie wpadną w ręce (OK - prawie wszystkie :D). Jak dla mnie mogły by być co miesiąc albo nawet dwa razy w miesiącu. :D

A tak na serio. Wiem, że ciężko jest skombinować jakieś dobre filmy związane z grami. Większość tytułów jest po prostu niezdatna do użytku, np. Tomb Raider. A gdy jest jakiś dobry film, to pewnie ciężko o licencję. Choć z drugiej strony, jak już nawet Blizzard uległ...

Ogólnie rzecz biorąc - jest to świetny pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paszko

Filmy w cd- action? Raczej nie, za bardzo wtedy cd- action kojarzylo by mi sie z gazetami dla pan w ktorych filmy dodawane sa do kazdego numeru :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, filmy w cd-a były kiedyś, i już mi ich wystarczy;d cda kupuje dla pisma, i dla płyt;d bo po co innego bym go kupował? Jak coś fAAjnego jest na cd to cd jest górą, a jak w piśmie, to wiadomo...........;d A więc, tak, jestem na NIE! i już;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flmy w CDA? Były i niezbyt mi przypadły do gustu ( co nie oznacza, że wszystkim mają się nie podobać ). Ogólnie jestem za, ale niech dadzą jakiś sławny film. wiem, że to trudne zdobyć na niego licencję, ale jak CDA kupiło Warcrafta 2 to i kupi (mam nadzieję) Ringa. Te filmy powinno się dawać w edycji CD i DVD. Tzn. że edycja CD to byłoby x CD z danymi i DVD z filmem, a edycja DVD to 2 DVD - 1 z filmem i 1 z danymi. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszczunio89

No dobra ale niewszyscy mają DVD żeby se film obejżec (ja akurat mam kino domowe) a pozatym jakby dawać 3 CD i jeszcze DVD to cena by wzrosła a ty jeszcze takie filmy chcesz... A filmy były średnie, mogły być lepsze. Jeśli jush macie dawać Godzille albo Mortal Combat, to lepiej niedać wcale... Ale to tylko moje zdanie, takiej małej szarej niezauważalnej myszki spośród tysiecy forómowiczów i milionów fanów... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrzez, że filmy SĄ, ale kiepsko, że są KIEPSKIE. Hmmm no Godzilla czy Mortal Kombat to raczej filmy dla (bez obrazy dla wszystkich ktorym sie podobały) dzieci..... Może by tak coś troszkę poważniejszego??

Tzn nie w tym sensie, że ma to być kino ambitne, nieeee nie o to mi chodzi, tylko takie troszkę mniej infantylne. Generalnie jednak uważam, że filmy w CDA to b.dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, ogólnie rzecz biorąc, nie spodobały sie filmy dodane do CDA, z tego co pamiętam to nawet ich nie oglądałem. W sumie to nie wiem czy to dobry pomsł, aby w piśmie o grach komputerowych dawać filmy. Troche to sprzeczne z logiką ;) , oczywiście filmy mogą być, bo widze że prawie wszyscy je chcą. Ja jestem jednak przeciw dodawaniom filmów do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Liquid_Snake

:arrow: Mnie tam filmy sie nie podobały w wiekszości.... Niektóre z powodu nudy i ogólnej beznadziejności (Godżilla). Inne z powodu ze je już widziałem ze 6 razy (Mortal Kombat). To co napisał shmehr jest racją aby nie dodawać do pisma komputerowego filmów... Takowy moge sobie kupić przy okazji kupowania babskiego pisemka przez mamae albo pożyczeniu od kolegi...

Pomysł mija sie z celem

Ja jestem za filmami. Często nie mam okazji poznać filmów takich jak Godzilla, zwłąszcza,że są ciekawe.

Stwierdzić że godżilla jest ciekawym filmem to tak jak by powiedzieć że CDA to pismo muzyczne albo motoryzacujne........ :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Greg O'Hr

źle! cda nie jest (poki co) czasopismem o filmach, ale o grach! nie robcie z siebie pisemka pokroju przyjaciolka czy pani domu, ktore w kazdym numerze dodaja film-i 90% kupujacych kupuje calosc i pisemko jeszcze na miejscu wyrzuca do kosza! dotyczy to rowniez filmow na podstawie gier- powtarzam, cda to pismo o grach (moga byc na podstawie filmow;)) a nie o filmach! filmy mk czy godzilla IMHO byly conajmniej smieszne-ja rozumiem ze ktos moze byc pasjonatem łubudu w stylu mk czy starym fanem kultowej smoczycy,jaszczurzycy czy czym ta gadzina byla-ale te filmy moga byc dolaczane chociazby do odlamu pisma o fantasy (w koncu w obu filmach wystepuja "fantastyczne" stwory:)). Zamiast filmow lepiej juz by bylo gdybyscie dolaczyli np zestaw trailerow nowych gierek...hough

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... w sumie to mogą być, ale żeby nie zajmowały za dużo miejsca (lepiej wstawić tam więcej Bonus 1Na Luzie). Jeśli nie będą zbyt często (jak do tej pory), to mówię TAK, jeśli będą dużo zajmowały i będą często, mówię NIE (czyli jestem za, a nawet przeciw:)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rokasso

popieram pandrodora w każdym calu. a filmy gdzieś tak raz na rok to nawet bym sie nie krzywił.CDA to pismo o grach a nie o filmach.jakby filmy byłyby traktowane jako taki może bonus to tak a nawet bardzo tak.Albo co jakiś czas jakiś konkretny,tani, lub tak tani jak to możliwe, w wydaniu na DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy są dobre ale nieczęściej niż raz na rok. Może powinny być w numerze specjalnym. Ale bez wątpienia (i z tym się zapewne każdy zgodzi) niepowinny to być badziewia (godzilla) a lepsze filmy np. Władca Pierścieni.
Boże! Ty widzisz i nie grzmisz!? ach... proszę cie przeczytaj powyższe posty, zanim coś skrobniesz, bo to naprawde jest już wkurzające, nie tylko zapewne moda, ale i szarych użytkowników, którzy po raz n-ty czytają że ktoś chce Shreka albo Matrixa, na ludzie...

Dobra, OK. apel do wszystkich: DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z POUCZANIEM INNYCH, jeśli w dalszej części postu nie piszecie nic nowego wnoszącego do tematu. Takie pisanie będzie traktowane jako statsiarstwo. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scorpi

...że CDA to gazeta o grach i nie ma w niej miejsca na filmy. Jeśli ktoś chce mieć filmy to zróbcie gazete np. CD-Film. CDA TO CZASOPISMO O GRACH A NIE FILMACH. Hmm... może zbyt konserwatywny jestem??? A co tam. Ale teraz gromy na mnie polecą. :P

P.s. Ze względu na wrogość Smg. zmieniłem GAZETA na CZASOPISMO

P.s.2. Wyglada jak ta afera z sejmu ,,... lub czasopisma" :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że CDA to gazeta o grach i nie ma w niej miejsca na filmy. Jeśli ktoś chce mieć filmy to zróbcie gazete np. CD-Film. CDA TO GAZETA O GRACH A NIE FILMACH. Hmm... może zbyt konserwatywny jestem??? A co tam. Ale teraz gromy na mnie polecą. :P

Radzę zapamiętać, jeśli nie chcesz być ścigany przez Smugga:

CD-ACTION TO NIE GAZETA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w kazdej pani domu, proszku do prania i margarynie są filmy, czasem nawet coś dobrego, a wy dajecie MK, czy Gozille? Jakby się postarać i dać coś dobrego, to jestem za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Levy[LY]
...że CDA to gazeta o grach i nie ma w niej miejsca na filmy. Jeśli ktoś chce mieć filmy to zróbcie gazete np. CD-Film. CDA TO CZASOPISMO O GRACH A NIE FILMACH. Hmm... może zbyt konserwatywny jestem??? A co tam. Ale teraz gromy na mnie polecą. :P

Co z tego, że CDA to CZASOPISMO o grach?? Jeśli daliby jakiś film o grze lub na podstawie gry to byłoby to całkiem na miejscu. Moim zdaniem spokojnie mogliby dać również jakiś dokument poświęcony powstawaniu jakiegoś hitu itp. itd.

Na siłe mogliby dać jakieś film o Gafieldzie (może nie ma nic związanego z grami, ale z redakcją wiele :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]
...że CDA to gazeta o grach i nie ma w niej miejsca na filmy. Jeśli ktoś chce mieć filmy to zróbcie gazete np. CD-Film. CDA TO CZASOPISMO O GRACH A NIE FILMACH. Hmm... może zbyt konserwatywny jestem??? A co tam. Ale teraz gromy na mnie polecą. :P

Co z tego, że CDA to CZASOPISMO o grach?? Jeśli daliby jakiś film o grze lub na podstawie gry to byłoby to całkiem na miejscu. Moim zdaniem spokojnie mogliby dać również jakiś dokument poświęcony powstawaniu jakiegoś hitu itp. itd.

Na siłe mogliby dać jakieś film o Gafieldzie (może nie ma nic związanego z grami, ale z redakcją wiele :D)

Moim zdaniem CDA to czasopismo dla graczy, a nie o grach :P Szkoda, że z czasem przestało takie być, ale teraz powoli wraca do "korzeni" :) Film w okołogrowych klimatach się całkowicie nadaje do CDA :) Szkoda, że od ponad roku nic nie daliście... może na święta taki mały prezent ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ryby są dla rybaków, a nie dla niedźwiedzi które je jedzą.no dziwnie by było pismo dla graczy opowiadające o sposobie polowania bumerangiem przez australijskich aborygenów :D:D .sądząc z wypowiedzi to nie wpasowały tak mocno w gusta fanów(i fanek heeh) te filmy.no nic.taka dygresja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Filmy mi nie przeszkadzają, jak nie są typu power rangers( słabe efekty specjalne słabe stroje i ogółem cienizna). Filmy związne z grami mogą być ale takowe można wypożyczyć lub kupić lub obejrzeć, wg mnie lepiej odłożyć trochę kasy na gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...