Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

No pewnie! I jeszcze zoszczedzi miejsca w piśmie na solucje, obniży sprzedaż zarówno piratów, jak i oryginałów (no bo wiesz jak cała gra sie skonczy) i jeszcze przy okazji sie ludziom na temat danej gry zdanie wyrobi... ale wracając na ziemię... równie dobrze mogliby dać Phantasmagorię, no bo to film - gra:)
LOL ! ;] Po prostu Lishoo wymyslil lekarstwo na wszystko ;] Gratulacje ! A tak na serio to moglby wychodzic cda-specjal z filmami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja cieszyłem się jak np. w CDA ujrzałem Powrót Godzilli. Według mnie filmy powinny się ukazywać w CDA, ale nie za często, powiedzmy raz na rok i powinny to być jakieś znane, niekoniecznie nowe filmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, tak 1-2 razy do roku..Np. Killerow 2-och by dali. Ostanio chcialem na TVNie obejrzec to zaloba narodowa :( Wprawdzie znam film na pamiec, ale niemniej daliby jakos dobra Polską komedie. Np. wlasnie Killerow 2 albo Poranek Kojota tez byl dobry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Jak już o polskich filmach to mógł by być nawet "Chłopaki nie płaczą". Ale w sumie mi to zwisa bo zawsze ekipa CDA zadba oto aby były pełne wersje jakiś gierek no i był cover CD tak więc filmy to dodatki które nie koniecznie coś zastempują.....mi pasi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio
Filmy - jestem za. Ale nie więcej niż dwa/trzy razy w roku. I jakieś porządne żeby one były :)

Tez tam mysle

No widzisz :). Po prostu CDA nie jest pismem tylko o grach, dlatego czasem powinno się "wkopcić" jakiś filmik, ot co :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter Slade
Filmy - jestem za. Ale nie więcej niż dwa/trzy razy w roku. I jakieś porządne żeby one były :)

Tez tam mysle

No widzisz :). Po prostu CDA nie jest pismem tylko o grach, dlatego czasem powinno się "wkopcić" jakiś filmik, ot co :D .

Zgadzam się. Kilka razy w roku film to miła odskocznia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

A może dałoby się zamieścić jakieś nowe filmy Pana Uwe Bolla. W końcu to jest taki utalentowany reżyser, że zamieszczenie ich dodałoby CD-Action prestiżu i zwiększyłoby poczytność :lol:. Chociaż z drugiej strony skoro te filmy są lub będą tak dobre, że dystrybutor nie będzie chciał się nimi podzielić :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Filmy to właściwie dobra rzecz, choć zależy jakie? Gdyby miało być coś podobnego do Godzilli to wolałbym nie. Ale jeżeli do np.: Matrixa to tak. Najlepiej aby wychodziły raz na rok, na DVD najlepiej. :twisted:

Zgadzam się. Ta Godzilla to kompletna tandeta (to był powód dla którego nie kupiłem tamtego numeru CD-action).

A o Matrixie to możesz pomarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Godzilla to kompletna tandeta (to był powód dla którego nie kupiłem tamtego numeru CD-action).

Każdy ma swój gust. Mi się Godzilla bardzo podobała. Ja jestem takim mini-fanem tego potwora. Uwielbiam oglądać filmy z Godzillą.

A o Matrixie to możesz pomarzyć.

Pomarzyć zawsze można, ale ja wolałbym Godzillę niż Matrixa 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując: wszyscy (dooobra prawie wszyscy) są za filmami tylko nie badziewnymi. Nie wiem czy redakcja sobie poradzi. :) Godzilla faktycznie nie była najlepsza, Mortala ratowały trochę sceny walki... muszę przyznać rację przedmówcom. A tak poza tym to ten Mortal nie jest filmem - to dwa pierwsze odcinki serialu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Buncol'em(chyba tak to się pisze) z Amad'em też o matriksie to mogę pomażyć :( ,ale są też inne dobre filmy np.: Gwiezdne Wojny(nawet nowa nadzieja), mi się ten film podoba i chciałbym, aby się pojawił w CDA :D . Ja kupiłem ten numer z godzillą, bo ja kupuję CDA dla pisma a nie płytek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie rozwiązanie, żeby filmy dodawać niezbyt czesto, ale na dodatkowych Cd. W takim wypadku nie będzie co narzekać, że zamiast pełnych wersji/ płyt z demami dali film. Wtedy film będzie tylko dodatkiem a nie środkiem zastępczym.

Najgorsze jest to, że trudno trafić filmem w gusta graczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy, według mnie, powinny być co 3 miesiące. Miłe urozmaicenie.
Zgadzam się - niech będą co 3 miesiące, a jeżeli to za często to co pół roku :idea:

a jeżeli pół roku to za często to niech będą co 4 lata to będzie równo z olimpiadą :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA to bardzo dobry pomysł a jeszcze lepszym byłby ten aby CDA nakręciło fiilm o pracy w redakcji.............

Koncze już bo za chwile spr z Matmy (a internet tylko ze szkoły :shock: :shock: :evil: :twisted: :roll: )

Całkiem ciekawy pomysł - tyle że nie film o pracy w redakcji , ale rodzaj dokumentu jak powstaje CDA. Kto wie może za rok :) albo za dwa na 10'cio lecie :D Wszak na nowe i zaskakujące propocycje CDA zawsze jest otwarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA to bardzo dobry pomysł a jeszcze lepszym byłby ten aby CDA nakręciło fiilm o pracy w redakcji.............

Koncze już bo za chwile spr z Matmy (a internet tylko ze szkoły :shock: :shock: :evil: :twisted: :roll: )

A wiesz, że ostatnio przeglądałem archiwalne numery cda i w ar trafiłem na list z taka propozycją? Zaraz poszukam tego numeru i dopiszę dokładnie o co chodziło :)

EDIT:

Mam! Znalazłem! CDA 1/97 (8. numer :D), AR (str. 82)... list "Krążek":

(...) Nie dodawajcie pudełka do krążków! Po co bez sensu podwyższać cenę? Zwłaszcza że nie często bywają uszkodzone (pomimo złych warunków). Do każdego krążka możecie dodawać filmik np. w formacie AVI, w ktorym przedstawilibyście po krótce zawartość numeru (wraz z Waszymi opiniami na temat zawartych w nim produktów), no i wreszcie czytelnicy by was zobaczyli! Zdaję sobie sprawę, że na nadmiar miejsca na kompaktach nie możecie (mimo wszystko) narzekać, więc na razie jest to pewnie niewykonalne, ale może kiedyś, gdy na rynku gier będzie chwilowa susza znajdziecie miejsca? Moglibyście też dołączać do krążków trochę ciekawego, pożądanego przez czytelników soft'u, który można znależć tylko w internecie. Mało który czytelnik ma (na razie) dostęp do internetu, a Wy pewnie macie, więc czemu by nie? (...)

-Agenor Hofmann - Delbor, Szczecin

zaraz wrzucę odpowiedź (by Mr.Jedi, a nie Smuggler ;)), tylko ją przepiszę :)

EDIT2:

No dobra, tu macie odpowiedź :):

Filmiki w formacie avi? Myślimy o tym już od jakiegoś czasu, ale z nami w roli głównej? Hmm, to może chwycić, jeśli przebierzemy kolegę Yabola za Calineczkę... daj spokój! Co Czytelnicy powiedzieliby na takie wygłupy! Być może w niedalekiej przyszłości, gdy CD będzie miał pojemność 11 GB (podobno), takie fanaberie będą na porządku dziennym, ale teraz... czas pokaże. Co do internetu, przy opracowywaniu materiałów do CDA, wiele z niego korzystamy, dzielimy się uwagami, wyszukujemy różne "smaczki" - jest tam tyle tego, że nie sposób zliczyć, w porównaniu z tym, sto stron naszego magazynu to bardzo niewiele. Jeszcze a propos naszych twarzy - być może już niedługo niektóre z nich w takiej czy innej formie pojawią się w czasopismie

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czterooka_Sowa
Mortala ratowały trochę sceny walki... muszę przyznać rację przedmówcom. A tak poza tym to ten Mortal nie jest filmem - to dwa pierwsze odcinki serialu. :)

Mortal jest w porządku!!! Fakt, że zarówno gra, jak i pierwszy film były lepsze, ale Conquest jest OK.

A może by tak film z redakcją w rolach głównych? Np., Smuggler jako bohater komedii, Czarny Iwan - rosyjski najemnik, próbujący zabić Gema - w thillerze. Albo horror - duch Mr. Jediego jako koszmar senny Mac. Abry... Ewent. dokument - czemu Qunie zajmują się robakami (ang. Worms) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ludzi. którzy są przeciwni filmom w CDA. czy oni naprawdę nie widzą nic poza grami, dobry film = dobra zabawa, film powinien być, rzadko, ale lepiej by był. gdy CDA zamieszczało by same gry, to wówczas stało by się takie same jak inne "brukowce' - szare, nieoryginalne, niczym by się z tłumu nie wyróżnialo.

P.S. całopłytowe programy tez moga byc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...