Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Dżej- Dżej

Ja bym se chciał jakiego kurde filma z sensacją. :lol:

Jak dla minie nie powinno być filmów w CDA.

Faktycznie i teoretycznie w CDA nie powinno być filmów. no bo CDA jest o grach co nie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym se chciał jakiego kurde filma z sensacją. :lol:
Jak dla minie nie powinno być filmów w CDA.

Faktycznie i teoretycznie w CDA nie powinno być filmów. no bo CDA jest o grach co nie???

wiesz jak dla mnie filmy w CDA są OK ponieważ CDA nigdy jakoś się nie wybijało jak co poniektóre konkurencyjne twory że jest tylko i wyłącznie o grach jest tu miejsce dla wielu innych dziedzin życia komputerowego ze sprzętem na czele.

Ponadto chętnie obejrzałbym tak jak |NightCrawler/| jakiś horrorek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudson
Ja bym se chciał jakiego kurde filma z sensacją. :lol:
Jak dla minie nie powinno być filmów w CDA.

Faktycznie i teoretycznie w CDA nie powinno być filmów. no bo CDA jest o grach co nie???

wiesz jak dla mnie filmy w CDA są OK ponieważ CDA nigdy jakoś się nie wybijało jak co poniektóre konkurencyjne twory że jest tylko i wyłącznie o grach jest tu miejsce dla wielu innych dziedzin życia komputerowego ze sprzętem na czele.

Ponadto chętnie obejrzałbym tak jak |NightCrawler/| jakiś horrorek

Chcecie horroru?? Wystarczy że w CDA (pewnie w kwietniu) pokażą buźki całej ekipy i horrorek murowany. A jak jesteście bardziej hardcore'owi to jedźcie do Wrocka i obejrzyjcie sobie na żywo. :shock: :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dajcie jakiegoś horrora :shock: STRASZNEGO :evil:

I będzie super :D

"Strasznego" i niech zachodza wszyscy w glowe co wg ciebie znaczy STRASZNY horror... Przeciez dla jednych strasznym jest taki Hellraiser czy Blood feast ze o Koszmarze z ulicy Wiazow i Martwym Zle nie wspomne, a dla innych ot chocby taki The Ring, Exorcist lub nawet Alien :twisted: Tyle ze horrora z gatunku tych pierwszych (gore i wogole) raczej bym sie nie spodziewal :)

Ale ja osobiscie wolalbym zeby do CDA byly dolaczone jakies Monty Pythony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość antek

Kiedyś byłem za filmami w CDA, ale zmieniłem zdanie i teraz jestem całowicie przeciw. Dlaczego? W kioskach jest masa czasopism "dla Pań" z dołączonym filmem na DVD i wydaje mi się, że każdy kto tego chce, znajdzie coś dla siebie. Sam ostatnio kupiłem za śmieszne pieniądze (chyba 8 zł) Olivię z "Trzema kolorami" Kieślowskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Powiesz im horrora to dadzą jeszcze kolejnego Mortala :)Lepiej żeby gry dawali po przecież po to głównie kupujemy CDA.

Mów za siebie :twisted: Nie wszyscy dla gierek CDA kupują :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik
Powiesz im horrora to dadzą jeszcze kolejnego Mortala :)Lepiej żeby gry dawali po przecież po to głównie kupujemy CDA.

Mów za siebie :twisted: Nie wszyscy dla gierek CDA kupują :wink:

>>Chodziło mi oczywiście o tematyke giercową (tzn recenzje, zapowiedzi itd.) i teksty z nią związane,a nie zaś o same cd-eki z pełnymi wersjami(może żle to ująłem wcześniej :roll: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czytając powyższą post jakoś tak uświadomiłem sobie znienacka, ze ja nie kupuje Cda głównie dla gier i recenzji. Bo i po co, skoro kasy sie na jakiekolwiek gry nie ma. Dla mnie znacznie ważniejsze są AR, Na luzie, Magi i Tapetki na Cd. Recenzje i demka są dla mnie tylko przyjemnym dodatkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thirian1
Co powiecie na temat filmow w CDA?

Powinny byc?

A jesli tak, to jak czesto?

Co 2 numery - to byłoby coś. A tak w ogóle coś ostatnio nie widzę filmów w CDA. Była Godzilla, Mortal Kombat Conquest i... cisza. Czyżby redakcja przestraszyła się negatywnych komentarzy i darowała sobie filmy? Ja jestem za filmami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gunnar
Być powinny, ale lepsze, a nie to, co dotychczas. Na "Godzillę" nie dało się patrzeć, a "MK" jest tak tandetny, że szkoda gadać. Wysilcie się bardziej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes
Być powinny, ale lepsze, a nie to, co dotychczas. Na "Godzillę" nie dało się patrzeć, a "MK" jest tak tandetny, że szkoda gadać. Wysilcie się bardziej.

Ale tylklo takie gnioty są tanie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gunnar
Fakt, uważam, że pojechaliście sobie po czytalnikach tymi filmami. Z tym jak z sexem: lepiej rzadziej ale z klasą niż częściej, ale byle jak. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż nic. Przynajmniej się starają wcisnąć film na krążek żeby była jakaś odmiana. Może dzięki temu zaoszczędzą na lepszą grę do kolejnego numeru. Godzilla mi się podobała. MK ?? to nie dla mnie , ale napewno komuś się to spodobało :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość military

Najciekawsze są posty ograniczające się do stwierdzenia "chcę filmy w CDA", albo "nie chcę filmów w CDA". O jakąś agrumentację powyższych bym prosił.:)

Osobiście jestem za filmami, ale niech to będą filmy np. trudno dostępne w Polsce, takie, które nie znalazły dystrybutorów, czy też jakieś stare, których nigdzie nie można zdobyć ("Pies andaluzyjski" Bunuela i Dalego podniósłby poziom CDA;) ). Poza tym - dlaczego chcecie samych gier? Nie mówcie, że już przeszliście te wszystkie Homeworldy czy inne Conquesty, przecież to są gierki na długie tygodnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

military -> marzenia piękne, ale raczej nierealne. Bauer to nie instytucja charytatywna i nie pozwoli dołączyć do czasopisma filmów niszowych, które nie spowodują wzrostu sprzedaży i przez to dochodów, lecz najwyżej przyczynią się do wzrostu poziomu kultury w społeczeństwie polskim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sick_Fantazy

Filmy są ok. Ale czy koniecznie muszą być związane z grami??? Bo jeśli tak to może lepiej ich nie dawać??? Część takich filmów jest albo bardzo dobra więc droga a reszta to cienizna!!! Mało jest średnich tytółów po optymalnej dla czytelników CDA cenie. Co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lishoo

AAAAAleeemam genialny pomysł ;) słuchajcie ludziska, skoro jedni chcą aby dawać w CDA filmy a drudzy nie chcą - bo to pismo o grach, to zróbcie tak, zamiast dawać pełną wersje gry dajcie film(nagranie) w którym pokazane jest całe przejście gry, oczywiście z wyciętymi load'ami :P. Wtedy nie będzie problemu ze sprzętem bo każdemu pójdzie film, a CDA zaoszczędzi na licencjach na gre. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie! I jeszcze zoszczedzi miejsca w piśmie na solucje, obniży sprzedaż zarówno piratów, jak i oryginałów (no bo wiesz jak cała gra sie skonczy) i jeszcze przy okazji sie ludziom na temat danej gry zdanie wyrobi... ale wracając na ziemię... równie dobrze mogliby dać Phantasmagorię, no bo to film - gra:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...