Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Wiesz czemu filmów nie powinno być wcale ponieważ jak dadzą film to wtedy:

Po pierwsze - film nie bedzie jakimś super hitem (boli to nawet mnie ale to jednak prawda).

>>> na hity to się chodzi do kina ja bym wolał klasykę

Po drugie - jak zwykle malkontenci będą sie rzucać.

>>> jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodziłA po trzecie - CDA jest pismem o grach i komputerach, a nie o filmach :D

>>> vox populi vox dei

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Filmy w CDa to dobry pomysł ,gdybyście dawali jakieś filmy klasy A.

Wiem ze to są koszta ale raz na rok mógłby być.

Na poczatek proponuje film Tomb raider lub Resident Evil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, albo to: gra Wiedźmin >>> Film Wiedźmin na coverze = KOSZMAR :twisted:
Dżizz, Volt nie strasz. Jeszcze pomyślą, że wspieranie polskiej fantastyki to dobry pomysł i rzucą (się na pal^^) na CD film pod dźwięcznym tytułem "Morderstwo w biały dzień wałkiem do ciasta w Loud Valley" - produkcja Samsobie Films Inc. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły tylko wykonanie :) jakieś bez polotu pilot serialu to nie jest szczyt moich marzeń... ale właśnie jakby zamienić to na soundtrack do gry :) np 3 krążki z muzą do THP i do Mirra BMX freestyler ... za dużo pragne??:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDa to dobry pomysł ,gdybyście dawali jakieś filmy klasy A.

Wiem ze to są koszta ale raz na rok mógłby być.

Na poczatek proponuje film Tomb raider lub Resident Evil.

Oj kochany to żeś walnął jak nie przymierzając łysy grzywką o kant :) Tomb Raider to specjanie żadna rewelacja nie jest Resident Evil tak czemu nie może być :) może wogóle filmy które są adaptacją gry ale Smuggi wszystko poza serialem mortal kombat :) i dungeons & dragons lista może być jeszcze dłuższa zresztą co ja się czepiam :) dawajcie co macie oddam bratankowi będzie się cieszył chłopak młody jest :) to się nie zna a wujek bedzie miał więcej punktów u niego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDa to dobry pomysł ,gdybyście dawali jakieś filmy klasy A.

Wiem ze to są koszta ale raz na rok mógłby być.

Na poczatek proponuje film Tomb raider lub Resident Evil.

To FAKTYCZNIE są filmy klasy A. AAAA!!!^^

heheh bardzo dobre :) Klasa A (wielokrotne A) AAAAAA........ BOOM hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie bede cieszył jak znowu bedzie Godzilla :wink:

Bardzo w to wątpię (tzn. w to, że będzie Godzilla, nie w to, że będziesz się cieszył). Szczególnie, że część, która już była spotkała się z raczej chłodnym przyjęciem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xenomorpha

Filmy w CDA zawsze są mile widziane (nawet jeśli były by to "Przygody zagubionej Muchy w oleju") Szczerze mówiąc widzę, że nie często "wypuszczacie na wolność" filmy . Jeżeli macie ochotę na danie kolejnego filmu, to napewno mile widziane były by wszystkie części OBCYCH !!! :wink: VENI VIDI VICI ( ale vici to tak nie do końca...) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xenomorpha

Acha apomniałeł HHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!! smaczny był ten predator w sosie marine's !!!!!!!!!!!!!!!! Proszę o filmiki z obcymi na czele plzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhh :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że są filmy w CDA :) O tak ... jestem za... byle by częśćiej. Wiem że tutaj za dużo od Was (Redaktorów) wymagają ... (bez komentarza żę za dużo bo byście odpowiedzieli) "za dużo ?? - ogromnie :)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha apomniałeł HHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!! smaczny był ten predator w sosie marine's !!!!!!!!!!!!!!!! Proszę o filmiki z obcymi na czele plzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhh :twisted:

Spokojnie!! Jak wyłożysz kase żeby kupic prawa do tych filmów a potem oddasz CDA to pewnie wtedy je chętnie zamieszczą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha apomniałeł HHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!! smaczny był ten predator w sosie marine's !!!!!!!!!!!!!!!! Proszę o filmiki z obcymi na czele plzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhh :twisted:

NIe jedz predatorów!Grasuje obecnie choroba wściekłych p®edziów!!!Efekty sam widzisz!nadpobudliwość.Aha uważaj żeby marine nie miał wrzodów na du...żej głowie bo wtedy koniec!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł aby następnym filmem jaki redakcja doda do numeru był............................................................................

.................................Film o redakcji CD-Action :D:D:D

tym sposobem dowiemy się wreszcie jak wyglada to życie po drugriej stronie okładki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł aby następnym filmem jaki redakcja doda do numeru był............................................................................

.................................Film o redakcji CD-Action :D:D:D

tym sposobem dowiemy się wreszcie jak wyglada to życie po drugriej stronie okładki

Ciekawy pomysł w sam raz na nr 100. Smg oczywiście stałby "za kamerą" (i oczywiście niczym u wampira nie zobaczylibyśmy jego odbicia w redakcyjnym lustrze). :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...