Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Filmy w CDA????????Dobrze tylko niech one beda na poziomie.Moga byc rzadko, lae jak juz sie pojawią to niech będa hiciory z prawdziwego zdarzenia :D:D Ani Godzilla ani MK|Concuest nie przekonaly mbie niestety......, ale mam nadzieje, ze niedlugo bedzie o wiele lepiej(napewno:):) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie filmy mogą być.

niekoniecznie muszą być związane z grami, bo w większości to śmiecie, podczas których oglądania chce mi się tylko śmiać z wykonania niektórych elementów. takich jak rajd bohatera z karabinem wśród setki nieprzyjaciół, i nie dzieje się mu żadna krzywda.

Ja osobiście popieram takie filmy jak tron oraz filmy montiego pythona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście popieram takie filmy jak tron oraz filmy montiego pythona.

No, Monty Pythona mogliby dac, przynajmniej moznaby bylo sie posmiac troche. Jak dla mnie jeszcze mogliby dac ktorys z filmow z serii Star Wars np. "Imperium kontratakuje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MiszczJan
Jak na mój gust filmy wcale nie musza być często, ale żeby były zarąbiste. Na przykład Matrix, Forest Gump itp

TAK! Czemu na to nie wpadlem! Forest Gump! Swietny film, dawno temu go ogladalem, ale mi sie bardzo podobal. Jezeli TAKIE filmy to jestem ZA. Ale jeszcze raz prosze, bez takiej tandety jak dotychczas (strata plytek, chociaz sa tanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym proponował dawać widzoom :D jakiś film w Cda i tak jest ich tam mało no i nie są najnowsze np. Powrót Godzilli ale ma swój urok :) Dobrze kombinujecie.. dlatego jesteście najlepszą gazetą w POOOOLLLSSSSCEE :P Ale nie na serio może jakiś filmik na początek 2004 ? tak na sylwka :P Ale taki dooobry Najlepiej Thriller lub Horror sensacja i komedia ujdzie ale dramat to jest blöd :P Pozdrawiam Całą Redakcje CDA 3-Majcie się . Pewnie jesteście głodni .. macie chinszczyznę : Ü ♪ Ń Ý ? ß & ¾ Â Æ Ì Ø :Þ hehe ... jaki języczek wyszedł :P ale nie to wszystko co miałem w paszucze nie wiem skąd tam się znalazły niemieckie boby oficerów ? :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy ? Zgadzam się, ale ... ( zapamiętajcie moi drodzy, zwrot 'tak, ale' = dyplomatyczne 'nie' :wink: ). A teraz powiem co to 'ale' oznacza:

1) wersję w formacie mp4 możliwą do obejrzenia w ulubionym odtwarzaczu. Moim jest... cii, bez reklam.. :wink: . Z dołączonym kodekiem rzacz jasna.

2) napisy z możliwością wyboru języka - Pl, Ang... ( Jap. w Godzilli :wink: ) . A propos, zauważyliście w jakim języku jest Godzilla? dziapan inglyyyysz ! :D

3) film tylko w na DVD - pudełeczka tak ładnie stoja na półeczce :) , a każde odstępstwo od formatu niszczy ten cudowny porządeczek :(

(ze sztuki negocjacji - zarzućcie kontrpartnera mnóstwem wymagań, wtedy zwiększacie szansę że spełnione zostanie choć jedno! :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) napisy z możliwością wyboru języka - Pl, Ang... ( Jap. w Godzilli ) .
Zgadzam się w zupełności. Nawet jeśli to są gnioty, to przynajmniej będzie szansa podreperować swój angielski.

A może by tak wypromować własny przemysł filmowy i dać parę polskich filmów? Nawet, jeżeli nie byłyby najwyższych lotów, to łatwiej się ogląda krajowy szajs niż zagraniczny^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi - pierwsza część posta troche kłóci się z drugą. Najpierw piszesz, żeby dawać angielską wersję coby język podszkolić, a potem, żeby dawali polskie filmy.

No chyba że chodziło ci o to, żeby dawali polskie filmy w wersji angielskiej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko się zgadza, tylko to nie jest takie jasne dla kogokolwiek oprócz mnie^^ To miało znaczyć albo/albo. Żadna tam koniunkcja, tylko alternatywa :D Ale pomysł polskich filmów po angielsku jest boski. Ciekawe, jakby to było oglądać Rejs po angielsku? Pewnie tak, jak Benny Hilla po poslku :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benny Hilla oglądałoby się lepiej - część skeczy jest bez słów ;)

I jeszcze małe ergo: alternatywa nie wyklucza prawdziwości obydwu zdań logicznych. Spójnik albo to jeszcze co innego.

A co do polskich filmów, to rzeczywiście mogliby dać jakiś. I wcale nie musiałaby to być jedna z tych przesławnych komedii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, aby dać w CDA jakieś filmy Akiro Kurosawy. Powiedzmy że np. "Siedmiu Samurajów" albo "Kagemusha". Niezły jest również "Yojimbo". Proszę o wypowiadanie sie na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian Sebastian

I tak żadnego filmu nie oglądam (nauka :cry: )ale nawet jeśli nawet takowe w CDACTIONIE pojawiły by się to przyjmę je z uśmiechem na ustach :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto ogładał i mógłby opisać (niedługo) następujące filmy:

- Dune

- James Bond

- Jak rozpętałem II WŚ

- Tron

- Terminator

- Spidermen

- Hulk

- Potwory i spółka

- Tomb Raider

Zainteresowanych proszę o kontakt mailem albo przez GG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto ogładał i mógłby opisać (niedługo) następujące filmy:

- Dune

- James Bond

- Jak rozpętałem II WŚ

- Tron

- Terminator

- Spidermen

- Hulk

- Potwory i spółka

- Tomb Raider

Zainteresowanych proszę o kontakt mailem albo przez GG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto ogładał i mógłby opisać (niedługo) następujące filmy:

- Dune

- James Bond

- Jak rozpętałem II WŚ

- Tron

- Terminator

- Spidermen

- Hulk

- Potwory i spółka

- Tomb Raider

Zainteresowanych proszę o kontakt mailem albo przez GG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to świetny pomysł z dołanczaniem filmów do gazety.Przecierz nie wszyscy lubią tylko grać w gry.Zapewne nie jeden z czytelników będzie nie zadowolony z tej zmiany ale przecierz trzeba prubowac różnych wariantów.Myślę że przynajmniej raz na kwartał mugłby być dołączany film. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca
Moim zdaniem to świetny pomysł z dołanczaniem filmów do gazety.Przecierz nie wszyscy lubią tylko grać w gry.Zapewne nie jeden z czytelników będzie nie zadowolony z tej zmiany ale przecierz trzeba prubowac różnych wariantów.Myślę że przynajmniej raz na kwartał mugłby być dołączany film. :)

Racja :).

Proszę mnie żle nie zrozumieć ale przy NIEKTÓRYCH grach dołązonych do CDA albo sie nudzę albo są zbyt straszne na me słabe nerwy. Ba... ja się w Hexena boję grać,a co dopiero ...np Soliderkę (też grałam... ale nie wytrwałam). Heh.... nie lubię zbytnio dramatycznych scen :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba... ja się w Hexena boję grać,a co dopiero ...np Soliderkę (też grałam... ale nie wytrwałam). Heh.... nie lubię zbytnio dramatycznych scen :(
Właśnie dlatego boje się grać w Simsy, tam jest dużo takich dramatycznych scen (policja, wybuch pożaru, spalenie domu, bezrobocie, nieudane związki) :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto ogładał i mógłby opisać (niedługo) następujące filmy:

(...)

Zainteresowanych proszę o kontakt mailem albo przez GG...

hehe wszystkie OK można obejrzeć (i nie mów że Dolasa ni widziałeś)

BTW Volt statsiarzem .. hmmm ... kto by pomyślał trzy razy pod rząd to samo hehe ... ale wiesz jak się posty kasuje (swoje oczywiście bo innych to nie wątpię :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...