Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Racja, teraz wszędzie dodają filmy. W kiosku widziałem na razie - Vabank, Vabank 2, Rejs, Ogniem i mieczem i takie tam. I żeby było śmieszniej to dają je gazety które nie mają nic wspólnego z komputermi, na przykład taka "Przyjaciółka", albo wspomniane już "Cztery kąty"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, teraz wszędzie dodają filmy. W kiosku widziałem na razie - Vabank, Vabank 2, Rejs, Ogniem i mieczem i takie tam. I żeby było śmieszniej to dają je gazety które nie mają nic wspólnego z komputermi, na przykład taka "Przyjaciółka", albo wspomniane już "Cztery kąty"

to juz lepiej zeby byly w CDA filmy niz płytka z muzyka biesiadna ;) zaspiewajmy razem: hej, hej, heeeej sokooołyyyy :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, teraz wszędzie dodają filmy. W kiosku widziałem na razie - Vabank, Vabank 2, Rejs, Ogniem i mieczem i takie tam. I żeby było śmieszniej to dają je gazety które nie mają nic wspólnego z komputermi, na przykład taka "Przyjaciółka", albo wspomniane już "Cztery kąty"

to juz lepiej zeby byly w CDA filmy niz płytka z muzyka biesiadna ;) zaspiewajmy razem: hej, hej, heeeej sokooołyyyy :mrgreen:

...omijajcie recenzentów (SMG) domy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba lepszy film niż muzyka biesiadna:-)

powiedz to tym paniom od kolorowych gazet, co roku w czerwcu te badziewie zalewa kioski... istna zaraza...

Wiesz, jak Ci się to nie podoba, to zawsze możesz... nie kupować! A nawet nie patrzeć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy? niezły pomysł. zamiast wkółko grać w demka lub przeglądać bonusy, warto, ale raz na jakiś czas, pooglądać film, byle w miare dobry, jak to sie mówi stary ale jary. choć ja tam jestem obojętny na to co na cd-kach, bardziej mnie interesują recenzje, szkoda że nie są dłuższe. może lepiej zmniejszyć ilość screenów na korzyść literek, ja wiem...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum było: stop filmom! CDA to czasopismo O GRACH!. To Wam mówię, trzeba być elastycznym i się dopasowywać do potrzeb społeczeństwa. Więc jeśli większość chce filmy, to należy im je dać, żeby zwiększyć nakład sprzedaży. Proste?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Congratulations za te filmy ! klask! klask! klask! Dawjcie jak najczęsciej i jak najwięcej ! choćby i co numer ( hmm może kiedyś wejdą na stałe ? ) Będe kupował nawet jak CDA podrożeje do 30 zeta ! Jeszcze raz Gratulacje ! klask! klask! klask!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Congratulations za te filmy ! klask! klask! klask! Dawjcie jak najczęsciej i jak najwięcej ! choćby i co numer ( hmm może kiedyś wejdą na stałe ? ) Będe kupował nawet jak CDA podrożeje do 30 zeta ! Jeszcze raz Gratulacje ! klask! klask! klask!

Filmy są fajne, ale ja nie będę kupował CDA za 30 zł. Dla mnie aktualna cena jest nieco za droga (ale uczciwa do jakości).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.

A mnie zawsze ciekawiło czy te płytki z piosenkami zagranicznych artystów dołączane do czasopism kobiecych są legalne i czy wykupuje się na nie licencje ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim numerze CDA czuje sie mocno oszukany.

Po pierwsze film. Coz nie wystarczy dolaczyc do gazety filmu klasy Z i oczekiwac oklaskow. Wydaje mi sie ze mozna bylo lepiej sporzytkowac te dwa CDki. A jeli juz musi byc filmik to na litosc boska dolaczcie go do DVD tam jest chyba wstarczajaco duzo miejsca ... choc i tu go szkoda. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zastanawialem sie co mozna by zamiescic i wydaje mi sie ze nie wszyscy maja mozliwosc sciagniecia pelnego filmiku HL2 z E3... Tyle sie o tym mowi, ostatnio nawet na ramach CDA...

Zamiast badziewi, 600MB filmik HL2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zastanawialem sie co mozna by zamiescic i wydaje mi sie ze nie wszyscy maja mozliwosc sciagniecia pelnego filmiku HL2 z E3... Tyle sie o tym mowi, ostatnio nawet na ramach CDA...

Zamiast badziewi, 600MB filmik HL2

Św.prawda Kilgore

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze ciekawiło czy te płytki z piosenkami zagranicznych artystów dołączane do czasopism kobiecych są legalne i czy wykupuje się na nie licencje ??

Chyba tak. Wątpię czy narażliby się na sądy itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość V_hampir

I tak nigdy wszystkim nie dogodzicie, ale jeśli już to raz na 6 miesięcy,

a lepiej raz na rok. Najlepiej coś związanego z tematyką współczesną,

ale nic za bardzo znanego bo takie filmiki to na pewno większość widziała,

więc co, ... sam nie wiem coś fantastycznego, moze cyberpunkowego?

..eeee.... a moze w ogóle nie dawac filmow.. ? To chyba najlepszy pomysł.

Te znane wszyscy widzieli, a nieznane to w 90 % kicze...

I JAK TU NAM DOGODZIC :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nigdy wszystkim nie dogodzicie, ale jeśli już to raz na 6 miesięcy,

a lepiej raz na rok. Najlepiej coś związanego z tematyką współczesną,

ale nic za bardzo znanego bo takie filmiki to na pewno większość widziała,

więc co, ... sam nie wiem coś fantastycznego, moze cyberpunkowego?

..eeee.... a moze w ogóle nie dawac filmow.. ? To chyba najlepszy pomysł.

Te znane wszyscy widzieli, a nieznane to w 90 % kicze...

I JAK TU NAM DOGODZIC :?:

Taka sama sytuacja jest z grami a jednak ludzie kupują...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
A mnie zawsze ciekawiło czy te płytki z piosenkami zagranicznych artystów dołączane do czasopism kobiecych są legalne i czy wykupuje się na nie licencje ??

Chyba tak. Wątpię czy narażliby się na sądy itp.

Bezsensu.. Gdybym był 'artystą' to nie sprzedawałbym swoich utworów jakiejś gazecie, skoro w sklepach są płyty. A w dodatku kosztują drożej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze ciekawiło czy te płytki z piosenkami zagranicznych artystów dołączane do czasopism kobiecych są legalne i czy wykupuje się na nie licencje ??

Chyba tak. Wątpię czy narażliby się na sądy itp.

Bezsensu.. Gdybym był 'artystą' to nie sprzedawałbym swoich utworów jakiejś gazecie, skoro w sklepach są płyty. A w dodatku kosztują drożej.

Na tych płytkach najczęściej jest taki zestaw: 1 hicior + 3 lub 4 badziewia.

:arrow: A na filmy z CDA nastawcie się jak na komedie i wtedy bedzie fajnie :wink: .

_____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów to tak, oczywiście, zdecydowanie i wogóle ale niezbyt często i troche lepszą selekcje zalecam. Godzilla ok, jako taki ale już coś ale co was pokusiło aby dawac film który jest pilotem serialu??? Chyba, że to wydawca wam narzuca takie a nie inne filmy?

selekcja, lepsza selekcja tytułów jest kluczem do sukcesu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...