Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Global Agenda

Polecane posty

Witajcie! Czy znajdzie sie ktoś do gry w tą zacną gre? Niegdyś była B2P(jak Guild Wars), ale 14 kwietnia przeszła na F2P. Gierka jest naprawdę EPICKA. Mamy tu doczynienia z klimatami science-fiction, chwilami można sie poczuć jak w uniwersum Star Wars'a! Mamy 4 klasy postaci (Medyk, Assault, Zwiad oraz "Technologist"(być może źle napisałem;p)). Jednym z najważniejszych aspektów gry jest chyba to, że jest tu system non - target, czyli nie wystarczy kliknąć na moba i można sobie popijać herbatke klikając 1-10, tutaj trzeba walczyć jak w każdej innej grze action. Można korzystać z broni białej, z karabinów, snajperek, min, ladunków wybochowych, Technologist może rozkładać różnorakie stacje, wieżyczki itp. Tak naprawde każda klasa sie od sb róźni, i każdą jest ciekawie. W grze mamy oczywiśćie otwarty świat, areny Pvp itp (Możemy używać Jetpacka, mamy go od początku gry). Naprawde ZAPRASZAM DO GRY!

Próbowałem wielu gier mmorpg, a w ciągu ostatnich paru lat, przy niczym nie bawiłem sie tak dobrze jak przy Global Agendzie (no pomijając Guild Wars , MU Online, i RoM'a ;)).

Pisać, umówimy sie na wspólna gre, założymy wspólna gildie, może byc NAPRAWDE wesoło.

PS. Jak już mówiłem, gra przeszła na F2P z B2P, ale uwierzcie mi, że ograniczenia free Agenta są minimalne. Nie ma co tego porównywać do np Lotro o,O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Ja zacząłem grać w GA 3 dni temu i mam już 18 lvl. Próbowałem znaleźć sobie jakąś agencje, aby mi pokazali jak szybciej zdobywać doświadczenie. Przypomniałem sobie o forum CDA i oto jestem. Mój nick w grze jest taki sam jak na forum. Ja nie gram długo lecz może będziemy w stanie się umówić jak i również założyć klan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z przejściem na model F2P też zainstalowałem Global Agenda i muszę powiedzieć, że gra jest niezła. Również byłbym chętny do wspólnej gry i założenia agencji. Nick w grze: Kuchar. Dopiero zaczynam, ale gdyby ktoś był chętny do pogrania zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...