Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erander

Wycena komputer kupiony 08.2010.

Polecane posty

1.Procesor: AMD Athlon II X4 630 BOX (2.8GHz, Quad Core, 2MB, 95W, AM3)

2.Wentylator: BOX (komplet z procesorem)

3. Płyta główna: Gigabyte GA-880GM-UD2H, AMD 880G, VGA, DDR3, SATA2, RAID, GBLAN, mATX, AM3

4. Pamięci: DDR3 4GB 1600MHz Kingston HyperX (2x2GB, DualDDR, CL9)

5. Dysk twardy: Samsung 500 GB, SATA/300, 16MB, NCQ Spin Point F3

6.Nagrywarka: LG GH-22NS50 DVD?R 22x, DVD?RW 8x, CD-RW 32x, DVD+R DL 12x, DVD-RAM 12x, OEM, SATA, Black

7.Karta dźwięk.: Realtek ALC892 zintegrowana

9. Karta sieciowa: Tak zintegrowana

10. Karta graficzna:Radeon HD5770 Asus 1024MB GDDR5, HDMI, DVI, D-Sub PCI-E (went. CuCore)

11.Zasilacz do obudowy ATX 500W OCZ ModXStream Pro SLI (Fan 135mm, PFC)

12.CoolerMaster Elite 330 Black (bez zasilacza)

Ogólnie sprzęcik fajny kupiłem go w sierpniu 2010 i w maju mam ostatnią ratę za niego a chcę go sprzedać ponieważ nie spełnia moich wymagań ;/ a mianowicie nie będzie spełniał jak patrze na BF3 czy skyrim a ja chciałbym sobie pograć w te gierki na max detalach przy Dx11 i żeby mi się nie cieła gierka po 5-7 h grania :P na tym sprzęcie spokojnie gram w DA2 czy crysisa 2 na max detalach ale po 3 h troszkę zaczyna się mulić no ale niestety jest to komp na dx9 ale juz z dx11 ciężko mu idzie nie wykorzystuję w pełni wszystkich funkcji i za mocno się grzeje jak dla mnie :) dlatego chce go sprzedać i kupić coś lepszego tak żeby nowe tytuły które wyjdą jesienią śmigały jak trzeba :)

P.S chciałbym dodać że zestaw zawiera pełen zestaw gwarancji do każdej części i jest orginalnie zaplombowany więc nikt w nim nic nie grzebał sprawność 100% :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...