Skocz do zawartości

Sprzedam smartfona HTC Magic


k4cz0r

Polecane posty

Mam do sprzedania używany przez około rok HTC Magic. Jest to wersja Orange z 288mb RAM, czarny, zrobiony root na CyanogenMod z Androidem 2.2.1. Telefon w technicznym stanie bardzo dobrym, ekran nie naruszony, z obudową nieco gorzej - z tyłu już dość mocno zjechana i na jednym boku lekko obita [widać na fotkach], tylna klapka troszkę luźniejsza [ale oczywiście sama nie wypada].

Do telefonu nie mam kabla USB do komputera, ponieważ wtyk się wyłamał. Słuchawki są w kiepskim stanie [brak gumek i obrączek na słuchawkach], ale i tak kiepsko grały szczerze mówiąc. Dorzucam za to dodatkową drugą oryginalną baterię [często korzystałem z Internetu, GG i nie raz tylko na dzień starczyła bateria] oraz niedostępną w Polsce przejściówkę extUSB -> mini-jack [bardzo mała i poręczna]. Reszta to oryginalne pudełko, instrukcje, ładowarka, karta microSD 4GB.

Po zmianie obudowy telefon byłby praktycznie jak nowy. :) Polecam go bo to na prawdę świetny fonik...sprzedaję, ponieważ z abonamentem będę miał lepszy.

Cena wstępna: 250 zł + koszty wysyłki

Mogę wystawić na Allegro, więcej informacji i zdjęć pisać mail: k4cz0r93[at]gmail.com lub GG: 5503773 .

Zdjęcia: http://img860.imageshack.us/g/dscn0458.jpg/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...