Skocz do zawartości

Fable (seria)


RoZy

Polecane posty

Bez watpienia dla mnie najlespsza byla kreacja bohatera. To jak jego wyglad sie zmienia pod wzgledem dzialan gracza. Dobremu swiecily oczy na niebiesko, lataly motyle i otaczala go taka jasna aura, zlemu zas wyrosly rogi.

Tautaze, ubrania, ekwipunke i skille. Te ostatnie najlepsze, bo wplywaly one doslownie na wyglad naszego avatara.

Wymaxowalem zdolnosci bojowe ( czerwone ), i przyszlo mi poruszac sie postacia... podobna do Pudzianowskiego. A chyba dobrze pamietamy.. jakim patyczakiem zaczynamy gre.

Potem luk, ale najbardziej odpowiadala mi magia.

Tyle że to wszystko bajery. Tak samo jak nie wiem czym podniecali się w CDA w recenzji fable 2. Co z tego że można mieć dwie żony i przebrać się za kurczaka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 975
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Tautaze, ubrania, ekwipunke i skille. Te ostatnie najlepsze, bo wplywaly one doslownie na wyglad naszego avatara.

Tak, to był naprawdę bardzo fajny element, który dobrze modyfikował wygląd naszego alter ego a tatuaż jaki ciągle był na jego ciele to coś z białą małpą... nieźle wyglądał :)

Wymaxowalem zdolnosci bojowe ( czerwone ), i przyszlo mi poruszac sie postacia... podobna do Pudzianowskiego. A chyba dobrze pamietamy.. jakim patyczakiem zaczynamy gre.

Fakt, z tym lekko przegięli, bo też miałem gościa napakowanego i wyglądał co najmniej dziwnie dopóki nie założył pełnego zestawu zbroi płytowej i z jakimś wielkim mieczem mistrzów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić grę w ten weekend :) i w związku z tym 2 pytania:

1.Czy po wykonaniu głównego wątku, możemy kontynuować misje poboczne?

2.Czy jest coś ciekawego w misjach pobocznych? Warto je robić? Czy to tylko polega na takim "zabiciu wilka mordującego owce" lub "zdjęciu pani kota z drzewa"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jak chcesz to tak, ale to już nie to samo co powązanie z główną fabułą.

2.i tak i nie. Niektóre misje poboczne są ciekawe, zaś niektóre strasznie powtarzalne tj. zdarzają się misje polegające na tym samy, a czase misje poboczne nie różnią się niczym;( Jednakże za owe misje otrzymuje się wysokie premie w postaci złota, punktów sławy bądż ciekawych trofeów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo podobna do 'jedynki'. Główny wątek jest bardzo krótki i nie zaskakuje chyba niczym (co jest dużą zaletą w innych tytułach). Ale należy pamiętac, że nie tylko fabuła składa się na rpg. Podobnie jak we wspomnianej pierwszej części jest cała masa rzeczy, które można robic w wolnych chwilach. Żeby zobaczyc wszystko to i tak trzeba poświęcic grze mniej więcej tyle samo czasu co innym grom tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arzotino nie wiem czemu mowisz ze ten element nie wplywa na rozgrywke;/ po prostu sie zaklada kapelusz alfonsa i wtedy nawet postacie fabularne ciekawie reaguja;] a fabula moze i typowa ale juz jej realizacja nie. ratowanie swiata... niby tak tylko w zadnej innej grze nie mogles sie wczuc tak w klimat tej calej historii. rolnik ratujacy swiat... wiadomo ze nie brzmi ciekawie bo niemal co 2 rpg tak ma. a jednak w fable bylo tyle elementow dopracowanych i dopietych na ostatni guzik ze jednak wierzylo sie w ta historie... no i na koniec sam fakt ze kiedys mialem ta gre i ja sprzedalem bo myslalem tak jak ty a teraz gram od nowa juz 2 tydzien i nie wypelnilem glownego watku bo co chwila szukam nowych sekretow w grze.

tak przy okazji to wie ktos jak otworzyc te demoniczne drzwi przy ktorych mam popelnic akt zla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopięty na ostatni guzik w Fable był tylko klimat i nic poza tym. Ale to on czynił z Fable właśnie grę, która przykuła do monitora setki graczy. Problem w tym, że ponowne granie w tą produkcję nie przynosiło już takiej frajdy...

A co do drzwi - zdobyć dużo chrupiących kurczaczków i zjeść ich masę przed drzwiami. Albo być max zły (MAX znaczy mieć suwak CAŁKOWICIE DOPCHNIĘTY do złej strony, co wcale takie łatwe do osiągnięcia nie jest) i wtedy zjeść ich nieco mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt mam niebieskie oczy :P i białe włosy, tylko mi pusje wygląd blizna na twarzy :D.

Ja mam problem z drzwiami mnożnika walki, najwięcej miałem chyba z 20 i nadal nie chce mnie wpuścić.

Śmieszne momenty :P

Ubieranie sie w kieckę ;D , taki quest że jakiś starszy pan mówi że podoba się jego córka w nas, i każe zmienić włosy, potem brodę , i na koniec wąsy, i się okazuje że ona nie istnieje i facet nas wyśmieje :P ale dostaniemy od niego talon (już zapomniałem na co ), nie robiłem tego ale mój brat tak :P ale dziwne, taki młody bierze zaloty do staruszki aby otrzymać kapelusz alfonsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama gra az tak łatwa nie jest a akurat dla mnie jest lepiej ze jest nieskonczona mana i zycie a realistyczne w tej grze jest np.miasta,otoczenie,ludzie i ich zachowania,pies i krajobraz.A tak wogole tak gra jak dla mnie powinna byc od 12 lat a nie od 16 bo nic w tej grze brutalnego nie widze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...