Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krynes

Torchlight - Problem z modami

Polecane posty

Witam!

Posiadam Torchlight z CD-Action, i po graniu jakąś godzinę postanowiłem zainstalować mody.

Rozpakowałem, zawartość zipa/rara wrzuciłem do odpowiedniego folderu, odpalam grę i czarny ekran przez dłuższy czas.

Sprawdziłem, że powoduje to jeden z modów, więc go usunąłem. Odpalam grę znów, wybieram postać, klikam kontynuuj i następuje ładowanie się gry, które trwa długo (wręcz wątpię czy się kończy). Jeśli to pomoże to nazwa modów: Merchant Pack v 4.1 i Better Random Quest Rewards

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody nie działają z wersją pudełkową (w tym też z tą z CDA). częściowo można to obejść. jeśli chodzi o mody podmieniające tylko tekstury, np. wszelkiego rodzaju mody podnoszące jakość oryginalnych tektur, czy modyfikacje wygląd wyposażenia to można je spróbować "dopakować" do archiwum "Pak.zip" (najlepiej nie rozpakowywać archiwum, tylko otworzyć i dodawać/podmieniać kolejne pliki) w folderze gry. należy pamiętać o wgrywaniu do odpowiednich folderów i wcześniejszym wykonaniu kopii zapasowej archiwum. tą metodą raczej nie działają mody zmieniające mechanikę gry, czyli np. dodające nowe klasy postaci, umiejętności itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...