Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FakeNick

Błąd programistów odpowiedzialnych za program Avast!

Polecane posty

Wieczorna aktualizacja bazy wirusów programu Avast przyniosła nieoczekiwany rezultat. Zapewne w wyniku błędu programistów odpowiedzialnych za program Avast! została opublikowana błędna sygnatura wirusów, w której zapisane jest, iż na każdej odwiedzanej przez nas stronie internetowej znajdować ma się trojan HTML:RedirMe-inf. Na ten czas jedynym sposobem na ominięcie błędu jest czasowe wyłączenie programu Avast! i cierpliwe oczekiwanie na poprawkę. Pozdrawiam, FakeNick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks za hmmmm.... newsa. Mam avasta i jestem świadom jego błędów, ale jednak denerwuje mnie komunikat o infekcji za każdym razm gdy wkładam (jakiegokolwiek) pendrive'a w USB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587
Dzięks za hmmmm.... newsa. Mam avasta i jestem świadom jego błędów, ale jednak denerwuje mnie komunikat o infekcji za każdym razm gdy wkładam (jakiegokolwiek) pendrive'a w USB.

Sakhall - jest jeszce avg i comodo, możesz zmienić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks za hmmmm.... newsa. Mam avasta i jestem świadom jego błędów, ale jednak denerwuje mnie komunikat o infekcji za każdym razm gdy wkładam (jakiegokolwiek) pendrive'a w USB.

Sakhall - jest jeszce avg i comodo, możesz zmienić

I AVG i COMODO miałem, nie wspominam ich dobrze. Jednym z moich faworytów, do którego zawsze mile wracam pamięcią jest F-Secure. Jeden z najlepszych antywirusów z jakimi przyszło mi pracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...