Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Splinter Cell Pl

Polecane posty

A ja mam taki problem: jestem w misji w kwaterze CIA. Aktualnie mam podłożyć pluskwę pod komputer agenta. Gdy próbuję przejść przez drzwi, które znajdują się za tym dużym holem z dwiema kamerkami, alarm się włącza i przegrywam misję. Czy ktoś wie co muszę dalej zrobić?

Pochowaj ciała/ogłuszonych w cieniu, żeby nikt przechodząc na nich nie wszedł. Albo po prostu kamera cię widzi.

I tu jest właśnie problem: WSZYSTKIE osoby na tym levelu są ogłuszone, większość poupychana po kątach :wink: , a w tym miejscu kamer brak... No i co ja mam począć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest właśnie problem: WSZYSTKIE osoby na tym levelu są ogłuszone, większość poupychana po kątach :wink: , a w tym miejscu kamer brak... No i co ja mam począć?

Masz jakieś gadżety do unieszkodliwiania kamer? Może jakieś źródło światła można zniszczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tą gieke sie zabiore po skończeniu CoD i CoD: UE wię narazie jedyne co ci moge powiedzieć w tej sprawie to jest poradnik na DVD z z CDA ( nie wiem czy jest na CD, ale chyba tak ). Jak nie lubisz poradników to pozaglądaj na jakieś www o Splinter Cell'u i tam może coś znajdziesz:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quickdraw napisał:

A ja mam taki problem: jestem w misji w kwaterze CIA. Aktualnie mam podłożyć pluskwę pod komputer agenta. Gdy próbuję przejść przez drzwi, które znajdują się za tym dużym holem z dwiema kamerkami, alarm się włącza i przegrywam misję. Czy ktoś wie co muszę dalej zrobić?

I tu jest właśnie problem: WSZYSTKIE osoby na tym levelu są ogłuszone, większość poupychana po kątach , a w tym miejscu kamer brak... No i co ja mam począć?

Ktoś chyba jusz pisał że trzeba ,,przebiec" ten moment sprubuj a nusz wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że nie próbowałem? Ba, nawet próbowałem przejść to miejsce z ogłuszonem delikwentem na plecach :wink:

Moment. O ile dobrze pamiętam, to w tej misji pierwszy alarm można było zrobić, ale drugi to już/dopiero mission failed. Gdzie zgupiłeś pierwszą szansę? Jeśli "gdzieś", to... zacznij misję od nowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest właśnie problem: WSZYSTKIE osoby na tym levelu są ogłuszone, większość poupychana po kątach :wink: , a w tym miejscu kamer brak... No i co ja mam począć?

Ha :!: Rozwiązanie jest proste: nie ogłuszaj NIKOGO :!:

Korzyści będą podwójne: przejdziesz dalej a przyjemność z gry będzie o wiele większa. Serio, przechodzenie gry po cichu nie jest takie trudne, nawet za pierwszym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem ;D

Zupelnie na początku.

Po tym palącym sie chyba magazynie. Poszedlem dalej i mam poszukac kogos tam czarną skrzynke. Zdiołem 2 kolesi i teraz niemam kodu. Prubowalem ich wpierw zlapac i spytac sie o kod ale niema takiej mozliwosci. Laze po domu i niewiem co zrobic? Pomozcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie nie rusza kompletnie nie reaguje na polecenia klawiatury:/ a zrobiłem wszystko co było napisanr. pomocy:P

Może masz na myśli pierwszy lvl, tzn trening? Początek musisz przeczekać, koleś przez radio wydaje Ci polecenia. Pierwszym zadaniem jest ruszanie MYSZKĄ, gdy Sam stoi W MIEJSCU. DOpiero później jest trening "siłowy" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym pomóc tym którym gra sie nie uruchamia bo rzekomo nie mozna odnaleść składnika window.dll. (czy jakoś tak) . Sam miałem ten problem ale rozwiązanie jest proste , trzeba wejść w folder z grą następnie w folder,,system" i tam znajduje się ten głupi plik window.dll. oraz plik exe nalezy oczywiście kliknąć w tym folderze na plik exe i wszystko gra :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem ;D

Zupelnie na początku.

Po tym palącym sie chyba magazynie. Poszedlem dalej i mam poszukac kogos tam czarną skrzynke. Zdiołem 2 kolesi i teraz niemam kodu. Prubowalem ich wpierw zlapac i spytac sie o kod ale niema takiej mozliwosci. Laze po domu i niewiem co zrobic? Pomozcie!

moze poprostu poszperaj w kompach , tam w 90% są te kody. Zresztą w tej grze należy oblookiwać wszystkie kompy jakie sie da

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem ;D

Zupelnie na początku.

Po tym palącym sie chyba magazynie. Poszedlem dalej i mam poszukac kogos tam czarną skrzynke. Zdiołem 2 kolesi i teraz niemam kodu. Prubowalem ich wpierw zlapac i spytac sie o kod ale niema takiej mozliwosci. Laze po domu i niewiem co zrobic? Pomozcie!

Musisz wejść do tego domu i do pomieszczenia z drzwiami na szyfr. W tym pokoju jest obraz, a ZA obrazem komputer. Tam jest szyfr do drzwi. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którym pojawia się szary ekran lub kolorowy pokój.

1. Wchodzimy do folderu gdzie jest zainstalowana gra.

2. Kasujemy katalog "Save".

3. Ściągamy pliczek "SC.EXE" z linka podanego poniżej.

http://www.cdaction.pl/sc/SC.exe

2. Wgrywamy go do środka katalogu gdzie zainstalowany jest Splinter Cell.

3. Uruchamiamy.

4. Rozpakują się 3 pliczki, gdy dostaniemy pytanie czy nadpisać, potwierdzamy.

5. Uruchamiamy grę.

Dzięki Ghost. Już mi wszystko działa. Co prawda nie udało mi się gry za pierwszym razem uruchomić tzn. cały czas nie działało jak uruchomiłem z folderu system. Ale jak potem uruchomiłem z pulpitu... wszystko jest idealnie.

PS. po zastosowaniu twojej porady Ghost, w trakcie niektórych filmików nie ma napisów. nie wiem czy to wina twojej metody czy gry. Ale to i tak w sumie zbyt mi nie przeszkadza bo dowiaduje się o co biega w misji w trakcie gry.

Tak czy inacze DZIĘKI jeszcze raz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a jakby ktoś miał podobne problemy do mnie - po zakończeniu misji gra zawiesza się na dobre - to wystarczy zmienić język na polski. Wejdź do SplinterCell.ini i zmień w linijce Language=int na Language=pol

W sumie stwierdzam że nie jest tak źle. Gra działa, i to na średnich detalach :D dialogi są angielskie, a polskie tylko napisy, czyli da sie żyć. Nareszcie będzie można się nacieszyć SC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest właśnie problem: WSZYSTKIE osoby na tym levelu są ogłuszone, większość poupychana po kątach :wink: , a w tym miejscu kamer brak... No i co ja mam począć?

Ha :!: Rozwiązanie jest proste: nie ogłuszaj NIKOGO :!:

Korzyści będą podwójne: przejdziesz dalej a przyjemność z gry będzie o wiele większa. Serio, przechodzenie gry po cichu nie jest takie trudne, nawet za pierwszym razem.

Jak już napisałem, poradziłem sobie z tym problemem. A co do nie ogłuszania, to raczej tak nie będe robił. Czemu? Bo lubię mieć pewność, że ktoś mnie np. nie zajdzie od tyłu i nie kropnie. Robię tak w każdej grze, od SC do Deus exa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a jak podsluchac ta rozmowe tych dwoch gosci w szklanej windzie za pomoca mikrofonu ??

->> "Ctrl" -> wybieramy mikrofon -> "E" -> namierzamy windę i "jedziemy" za nią myszką aż kwadracik na środku stanie się czerwony. Wtedy zaczynamy słyszeć rozmowę. Czekamy DO KOŃCA rozmowy (to nic, że ów panów nie widać, ważne, że słychać) -> komunikat o przejęciu nagrania przez biuro :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...