Skocz do zawartości

Wielka wyprzedaż gier! by bielik42


bielik42

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 weeks later...

Nówka the saboteur na allegro 22 zł ... W tej chwili, inne oferty za 26 - 30.

Pytanie, czy cena jest podana z przesyłką, czy + 7 zł ?

Skoro nówkę mogę mieć za 30 zł z przesyłką już, to za uzywkę proponuję 15 zł + przesyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zainteresowany jestem Saboteurem. On 15 zł? Gdybyś zapłacił za przesyłke to okej. A jak ja mam płacić to opuść do dyszki. xD W dodatku pytanie. Saboteur posiada wszystko? (instrukcja, zadbane opakowanie, nie porysowana płyta,etc) CD-key chodzi tylko na jednym komputerze, czy na kilku? I czy jest przypisany do konta EA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany jestem Saboteurem. On 15 zł? Gdybyś zapłacił za przesyłke to okej. A jak ja mam płacić to opuść do dyszki. xD W dodatku pytanie. Saboteur posiada wszystko? (instrukcja, zadbane opakowanie, nie porysowana płyta,etc) CD-key chodzi tylko na jednym komputerze, czy na kilku? I czy jest przypisany do konta EA?

1) Tak 15zł, a koszt wysyłki 5zł, więc razem 20zł

2) To wydanie EA Classic, wszystko jest na miejscu(instrukcja, pudełko ma w niewidocznie oderwaną folię w prawym dolnym rogu, ale to wina poprzedniego właściciela, CD nie ma widocznych rys)

3)Co do CD-Key'a to raczej działa jak zwykle - na wielu komputerach

4) Nie przypisywałem tej gry do konta, ale mam ją z drugiej ręki i nie gwarantuje powodzenia w przypisywaniu (Mi się jednak gra zwykle odpaliła, bez problemów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...