Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zodiak

Proszę o pomoc w wyborze telefonu.

Polecane posty

Witajcie, jako iż mój wysłużony SE c902 padł a koszt jego naprawy wyniósł by 70 zł postanowiłem zastanowić się nad wyborem nowego telefonu. Nie mam za bardzo sprecyzowanych wymagań co do komórki czy producenta, chciałbym żeby był w cenie do 500 zł, niezawodny, funkcjonalny, i jeśli jest taka możliwość aby nie był dotykowy. Oczywiście oczekuje czegoś tak podstawowego jak odtwarzanie mp3, dużo pamięci/wejście na kartę itp. Jeśli ktoś chcę polecić mi bardzo proszę o pomoc, i jeśli można uzasadnienie. Komórkę kupował bym na allegro lub w jakiejś ofercie Plusa.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Nokię N82. Mam ją prawie 2 lata i uważam, że nokia nadal nie wyprodukowała jej godnego następcy. Telefon jest szybki, niezawodny, stabilne oprogramowanie (jak dotąd nie robiłem hard resetu, a programów i modyfikacji mam dużo), system operacyjny, który rozszerza jego możliwości, świetny aparat z ksenonową lampą błyskową, jack 3.5mm, duża ilość wolnego ramu (największa wśród wszystkich nokii z s60v3 i s60v5, poza E5), procesor z akceleracją 3D (openGL 1.1), dzięki której możesz sobie zagrać np. w Quake 2, czy Q3A.

Jako zaawansowany użytkownik symbiana, mogę odpowiedzieć na wszelkie pytania, albo polecić dobre forum (to raczej na pw albo gg).

Za 500zł dostaniesz używaną w stanie idealnym, może nawet z gwarancją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja polecę ci coś z SE. Skoro miałeś C902 i dobrze ci służył możesz spróbować SE C702. Sam go kupiłem całkiem niedawno i telefon jest świetny. 180 MB wbudowanej pamięci + karta do 8 GB(M2). BARDZO dobry głośnik, dobrej jakości zdjęcia, problemem mogą być małe przyciski ale da się do tego przyzwyczaić. Myślę że do 500zł spokojnie go kupisz. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 1,5 roku temu kupiłem sobie C901 i powiem, ze jest świetny. Aparat robi naprawdę dobre zdjęcia, muzyka to wiadomo ;) ma wszystko oprócz GPS. Po za tym ma wygodną klawiaturę i jest wytrzymały. Mój przejechał po asfalcie po solidnym kopnięciu jakieś 30 metrów. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam ci Sony Ericsson W910i. Być może troszkę starszy model, lecz chodzi bardzo szybko i płynnie. Zresztą sam miałeś sony ericssona to wiesz że są niezawodne. Nigdy mi się nie zwiesił, a używałem go 3 lata. Aparat ma troche słabszy bo 2 Mpix, ale to przecież nie czyni telefonu. Nowego dostaniesz na allegro już w granicach 450 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...