Skocz do zawartości

Call of Juarez Więzy Krwi - powolna postać


Polecane posty

Witam.

Zainstalowałem CoJ z płytki DVD na laptopa, intel I3 2,26 GHz, Ati mobility radeon HD 5650, 4 GB RAM. Po uruchomieniu gry, i kilku minutach grania postać którą gram zwalnia. Nie da sie biegać, a gdy chodzi wygląda to tak, jakby był jakiś bullet time, tylko że wszystko pozostałe w grze (wybuchy, żołnierze... cała akcja) dzieje się normalnie. Musze wyłączyć grę i ponownie włączyć aby grać normalnie i tak za każdym razem, wie ktoś czemu tak się dzieje? Zainstalowałem grę i Patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo z tą grą oraz z COD-em 5. Grałem również na lapku. Sądzę ,że może to być zła optymalizacja przez co możesz mieć za słaby sprzęt. Możesz wgrać najnowsze sterowniki i powyłączaj wszystkie programy działające w tle tj. antywirusy itp. Albo zmień grafikę na gorszą - w grze. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem tylko że moja postać nie może biegać tylko chodzi... wie ktoś o co biega ? Nie instalowałem jeszcze patcha ale zaraz to zrobie

EDIT - juz ok

Nie można tego od razu zrobił niż śmiecić takimi postami na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż w szoku jestem że taki laptop może nie pociągnąć tej gry. Gra chodzi płynnie tylko postać zwalnia, nie można biegać, a chodzenie staje się bardzo powolne. Za to rozglądanie na boki działa normalnie jak cała reszta gry. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Racje, w pliku readme.txt jest napisane, że gra nie była testowana na laptopach i najprawdopodobniej będzie to wina zintegrowanej karty graficznej. Zainstalowałem na starym PC i gra działa normalnie. :) Co dziwne Shaun White Snowboarding mimo większych wymagań, chodzi płynnie na max detalach na tym starym komputerze: Pentium HT 3.4 GHz, 2 GB Ram DDR1, Ati Radeon HD 4650 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem ten problem, ale sam wpadłem na rozwiązanie.

Mam laptop Asus G60Vx (Intel Core2Duo 2,13; GeForce GTX 260M; 4GB Ram) i Windows 7 64bit.

W moim przypadku wystarczyło uruchomić grę w trybie zgodności z XP SP3 i tyle!

Ja mam inny problem - wszystkie dymy są przysłonięte pikselami. Pomaga zmniejszenie PostProcessingu, ale czy zna ktoś jakieś rozwiązanie? Wolałbym grać ze wszystkimi ustawieniami na maxa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...