Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tom572

Call of Juarez Więzy Krwi - powolna postać

Recommended Posts

Witam.

Zainstalowałem CoJ z płytki DVD na laptopa, intel I3 2,26 GHz, Ati mobility radeon HD 5650, 4 GB RAM. Po uruchomieniu gry, i kilku minutach grania postać którą gram zwalnia. Nie da sie biegać, a gdy chodzi wygląda to tak, jakby był jakiś bullet time, tylko że wszystko pozostałe w grze (wybuchy, żołnierze... cała akcja) dzieje się normalnie. Musze wyłączyć grę i ponownie włączyć aby grać normalnie i tak za każdym razem, wie ktoś czemu tak się dzieje? Zainstalowałem grę i Patcha.

Ja miałem tak samo z tą grą oraz z COD-em 5. Grałem również na lapku. Sądzę ,że może to być zła optymalizacja przez co możesz mieć za słaby sprzęt. Możesz wgrać najnowsze sterowniki i powyłączaj wszystkie programy działające w tle tj. antywirusy itp. Albo zmień grafikę na gorszą - w grze. Pozdrawiam.

Witam mam podobny problem tylko że moja postać nie może biegać tylko chodzi... wie ktoś o co biega ? Nie instalowałem jeszcze patcha ale zaraz to zrobie

EDIT - juz ok

Nie można tego od razu zrobił niż śmiecić takimi postami na forum?

Aż w szoku jestem że taki laptop może nie pociągnąć tej gry. Gra chodzi płynnie tylko postać zwalnia, nie można biegać, a chodzenie staje się bardzo powolne. Za to rozglądanie na boki działa normalnie jak cała reszta gry. :/

Masz Racje, w pliku readme.txt jest napisane, że gra nie była testowana na laptopach i najprawdopodobniej będzie to wina zintegrowanej karty graficznej. Zainstalowałem na starym PC i gra działa normalnie. :) Co dziwne Shaun White Snowboarding mimo większych wymagań, chodzi płynnie na max detalach na tym starym komputerze: Pentium HT 3.4 GHz, 2 GB Ram DDR1, Ati Radeon HD 4650 :D

Ja również miałem ten problem, ale sam wpadłem na rozwiązanie.

Mam laptop Asus G60Vx (Intel Core2Duo 2,13; GeForce GTX 260M; 4GB Ram) i Windows 7 64bit.

W moim przypadku wystarczyło uruchomić grę w trybie zgodności z XP SP3 i tyle!

Ja mam inny problem - wszystkie dymy są przysłonięte pikselami. Pomaga zmniejszenie PostProcessingu, ale czy zna ktoś jakieś rozwiązanie? Wolałbym grać ze wszystkimi ustawieniami na maxa

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...