Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Rozwiązany:Karta graficzna: BSoDy, znaczki, kropki :(

Polecane posty

Od początku: Grając sobie w Dirta komuter dostał kolosalnej zawiechy. Natychmiast wcisnąłem reset i po ukazaniu się BIOSu ujrzałem, że coś jest nie tak. Na ekranie pojawiło się sporo 'dolarków' i białych kropek. Równo rok temu miałem identyczny problem, lecz wtedy komp nie widział sterowników od grafy. Teraz z nimi było wszystko ok, lecz po odpaleniu dowolnej gry po 10 sekundach znikał normalny obraz i się strasznie zażynała, więc musiałem znów resetować. Wreszcie po którymś razie grafa odmówiła całkowicie posłuszeństwa i od wtedy po ładowaniu windowsa następuje BSoD :/ Komputer działa w trybie awaryjnym, lecz bez netu, a ja piszę z lapka, którego jutro muszę oddać. I teraz pytanie: czy na pewno karta znów mi się zchajcowała? Dodam, że po wyjęciu jej ze slotu i po przeczyszczeniu styków przez parę minut było normalnie, ale później już tylko kolejne BSoDy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem kartę i komputer działa normalnie, lecz niestety nie mam od kogo wziąć karciochę, aby sprawdzć, czy wszystko jest ok. I tak mam gwarancję na tego GeForce'a, więc oddam go do serwisu. Pewnie oddazą mi go znów po miesiącu, więc żegnam się z forum na ten czas :(

Chciałbym tylko wiedzieć dlaczego znów spaliła mi się karta... Czy jest taka możliwość, że to zasilacz jest wadliwy i on powoduje jakieś zwarcia? Zasiłka w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można właściwie zamknąć, chyba że ktoś wie co mogło być przyczyną kolejnej awarii karty. Póki co wybieram sklep, w którym kupię nową karciochę, ale chyba utworzę temat na forum, aby mi ktoś pomógł dokonać dobrego wyboru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...