Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest sebi1295

Problem z komputerem;

Recommended Posts

Guest sebi1295

Otóż ostatnio, jakieś dwa dni temu pojawił się pewien problem. Podczas korzystania z neta komputer mi się zawiesił, stanął w miejscu i musiałem go zresetować. Potem tak samo stało się dwa razu mojemu bratu (mówił mi), no i dziś też dwa razy tak mi się stało. Nie wiem bardzo o co chodzi, choć mogę się domyślać że przyczyną może być ten średniowieczny zasilacz, ale nie chcę ładować kasy w ten złom bo za 1 lub 1,5 roku będę miał nowy. Dlatego pytam czy może być jakiś inny powód tych zacinek (do teraz się tak ni robiło), abym nie musiał dawać kasy na nowy zasilacz?

Link to comment
Share on other sites

Żeby Ci ktoś pomógł, to musisz podać pełną konfigurację swojego komputera.

Jeśli to faktycznie okaże się wina zasilacza, to nie widzę problemu żebyś kupił teraz porządny zasilacz, który później wykorzystasz w nowym komputerze.

Link to comment
Share on other sites

"Ten średniowieczny zasilacz" to?

I tak, może być. Jeżeli zasilacz jest słaby, to mógł już "uwędzić" jakąś część, najpewniej płytę główną. W tej sytuacji to ona jest do wymiany (najlepiej też od razu z zasilaczem, żeby i nowej nie spalił).

Oprócz tego do sprawdzenia jest jeszcze RAM i dysk twardy.

Link to comment
Share on other sites

Zasilacz do odstrzału. PSU: z obudową + Obudowa: COBRA TRACER TRO-212 400W SERIA S+ = bardzo dobry kandydat do problemów.

Kupisz porządnego fortka 500W GHN albo jakiegoś OCZta i wykorzystasz go spokojnie w nowym PC.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...