Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carollo

Legend Of Mir 3

Polecane posty

No więc izo mmorpg w klimatach starożytnych chin.

3 klasy postaci do wyboru: warrior, wizard i taoist.

O ile wszyscy kojarzą jako tako pierwsze dwie to taoistę wypada jako tako przedstawić. Jest to coś w stylu mnicha. Może przyzywać shinsu i skelly (taki pies i szkielet), leczyć innych (niezbędne przy walce z bossami) oraz przywracać ich do życia.

Serwer to LostWorld prowadzony przez grupę osób ze świetnymi pomysłami, wcześniej graczy innego polskiego serwera, na którym jednak dużo osób przestało grać ze względu na stronniczość gmów i powszechnie panujące chamstwo.

http://mir3.9o.pl Od razu do wszystkich buców, ktorzy graja w takie gry, tylko po to by robić szum i chrzanić wszystko: długo w to nie pogracie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez gram w tą gre szczerze polecam dobra grafika, pomocni ludzie

A co do gry akcja toczy sie w sredniowieczu gdy rycerze expia(bic potworki przez to zdobywa sie levele mozna zalozyc lepsze miecze ubranka pierscienie nowe czary itp ) chodza na bosy itp itd Jak kolega powyzej napisal inne serwery panosza nude jednolitość ,a serwer Lost World robi eventy- wydarzenie (exp x 2 , wojny o miasta , odnajdywanie jakiegos czlowieka i duzo duzo qestow) Polecam i pozdrawiam!

Chcialem dodac jak by ktos chcial sie dopytac to na PM lub piszcie tutaj:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedys wedlug listy lecialem z roznymi mmorpg i ten nie chcial mi sie zainstalowac (tzn. stronka nie chodzila). Macie moze linka, poza oficjalnym, ktory mi nie dzialal (nie wiem czemu), skad mozna sciagnac klienta?

Bo jak mniemam gra jest free.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na tej stronie pisze.

Ale jak juz to sciagasz to:

http://mir.game-host.org/

Znajdz plik Mir3Install_V1.4.exe - 1,18 GB lub stad sciagnij: http://soren.dataforce.org.uk/~mir-x/Mir3Install.exe

Następnie rejestrujesz się na stronie, ściągasz MirGate z działu download i patchujesz. Po konto wysyłasz PM do logmastera i tyle... Wystarczy przeczytać FAQ na stronie itp.

Tylko coś ostatnio updater na serwerze nie działa, ale już nad tym pracują ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla @ll Mirowców :!:

Hm, gireka jest darmowa powiedzmy...nieoficjalnie. Co do klienta kiedyś można było pobrać gdzies z torentu (ale zazwyczaj dane przechodzą na stałym nośniku gdyż zajmuje pare giga). Teraz dostepne są chyba ze 2 serwery w wersji polskiej Mir3 i jeden Mir3g. Gra bardzo wciaga ze wzgledu, na możliwość poznania wielu internautów no i wspólnych zaintersowań (bronie, itemy, magia itp). Co do klimatu, oba serwery (strarszy i nowszy) dosyć sie różnią, pierwsza wersja jest bardziej surowa gdzie 'prawa wojny' są troche bezmyślnie egzekfowane. Link podany przez Carollo to wersja 'ulgowa' gdzie osoby o umiarkowanym charakterze moga sie dobrze pobawić 8)

Uwaga: uzaleznia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uzależnia... od 2 lat nie mogę z dysku usunąć :/

Gra jest darmowa, możliwe jest wspieranie serwera, za co otrzymuje się BonySponsora (można je u NPC wymieniać na moby) itp.

Chimaira wiele osób ma nie wiem czmeu z tym problem, ale z tego linka co podałem to raczej nie powinno być problemów. Pamiętaj o wolnym miejscu na dysku C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link podany przez Carollo to wersja 'ulgowa' gdzie osoby o umiarkowanym charakterze moga sie dobrze pobawić 8)

Uwaga: uzaleznia :wink:

Raczej trudno sie gra... jak chcesz zostawic postac po 3 h grania w miescie bo po.... herbate idziesz :>.... wracasz... juz gleba jakis idiota z wyzszym lvl cie oklepal ..[beeep]... itemy... na dodatek nic do niego nie dociera co mowisz ... no za taki klimat to ja dziekuje... raczej wole sie wyluzowac jak juz siadam przed kompa niz sie upierniczac jak w pracy ..wiadomo o jaki serv chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracasz... juz gleba jakis idiota z wyzszym lvl cie oklepal ..[beeep]... itemy

No Shad, chyba o mordzie piszesz :wink: ,bo na Lw taka sielanka, że nawet newbie na 15 lvl ww mogą sobie na cherbatke skoczyć (z pominieciem kilku wyjątków :roll: ) . Najlepsze że jest kolejna strona serwa o nazwie New Eden: top5 w okolicy 30 lvlu 8) ,ok 200 zarejstrowanych userów - u nas 1500

screny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to pozachecam troche :> ... zauwazylem ze na CD z CDAction zamiesciliscie mira 2 hmmm ... :PPP .. szczerze mowiac to jest 3 czesc Juddment of blood no albo ta najnowsza Prelude to war (inczej g3) nie ukrywam ta ostatnia [beeep]ista i to malo powiedziane ;)

Jesli lubisz gry typu masiv multi player w wydaniu RPG to jest doskonala gra dla ciebie ...

Aha scr z gry dostepne na stronie

http://mir3.9o.pl

Gra jest 100% bezplatna i gotowa do sciagniecia z netu oczywiscie nie ma grafy jak WoW ale starzy gracze Diablo2 docenia walory ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeś to napisał że od tego aż mnie oczy rozbolały. Serio... Ja czekam, jutro wpadam ze szkoły, jem i do kompa. Znaczy do grania. Instalka zajmuje

1,233,891kb czyli 1 Gb 233 MB i 891 Kb :) Ściągam z tego adresu który podał Carollo :) Zobaczymy czy to jest warte mojej uwagi :) Nie jestem pewien czy doskoczy do pięt Knights online :) Wszystko jest możiwe. Czekam... a ściągneło mi się 63% z całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm oblukałem to knights online i hmm .. coz by tu rzec :P ...mir ma mniejsze wymagania sprzetowe co nie da sie ukryc .. i wiesz roznie jest z grafa w gierach 3D.. ja raczej tradycjonalista jestem i jeszcze mnie rpg w 3D nie porwalo bez reszty ;) (poczatki na diablo to wiadomo .. =p klimat sie utrzymuje )

Gusta i guściki mir raczej reprezentuje chinskie fantasy niz sredniowiecze ;] jak kto woli ..

Prawie zapomnialem od 03.03.2006 zmiana serva jest na g3 ;D

Gorąco zachecam do sprawdzenia gry :)

Jesli ktos umie odczytac te krzaczki to tez polecam http://www.mir3.co.kr/gallery/wallpaper.asp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, czy w tym jest wszystko w krzaczkach? Dopiero ściągnełem, zaraz włącze patchowanie (chyba jest), i jak wróce to będe grał. Na jakich serwerach gracie?

shad-> Ale Knights zajmują po patchowaniu ok. 800 Mb. A Mir3? ze 3 gb? Może i troche mniej...

EDIT: Niech ktoś da linka bezpośrednio do rejestracji bo nie moge znaleść!

EDIT2: Carollo, weź no powiedź kto na Lost World, jest logmasterem. Bo Admin pisze coś o logmasterze a nie powie kto to jest i jaką ma xwke. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok: logmaster to osoba ktora zaklada konta.

http://mir3.9o.pl/viewtopic.php?t=170 (to pogrubione tam to link, niestety skin taki kijowy na forum jest...)

Tak ten patch co na Lost World patchuje. Patcha ściągniesz z działu download. Instalujesz ten program w katalogu z Mirem i odpalasz, a on spatchuje. Tylko ostatnio coś problemy z tym są :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak jak sie zmieni na g3 to sie pathe tez pozmieniaja :>

Ja gram wlasnie na LW kiedys zaczynalem na www ktore pozniej zmienilo sie w Mordor kleska tam jest totalna dlatego odeszlem ... gralem tam 1rok i nie polecam ... klimat gry calkiem inny niz na LW :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, konta zakłada gość o ksywie 'Logmaster' i zazwyczaj czeka sie na nie ok dzień- góra 2. Chodzi o to ażeby admina nie zasypywało rożnorodną pocztą, bo to pewnie jeden z nich je zakłada :wink: Jak juz masz odpaliłeś instalke, plik który patchował gre nazywał sie coś MirGate trzeba skopiować do Program files/WemadeEntertainm /'<Ćć3. Wtedy pobierze wszystkie dane tak aby gra uruchomiła sie na serwerze Lw a nie gdzies w Koreii. Co do 3d to jest to najnowsza technika i wymaga wielu dopracowań, natomiast 2g jest już wypieszczone na max, wiec jest sie czym nacieszyć- przygotuj kanapki, prowiant (niektórzy na obiad i inne potrzeby potrafią odbiec od kompa na 2 min :P ) Ja na odmiane chetnie obejrzałabym to Knights Online, moze zapodasz linka, albo jakies info co i jak trzeba pobrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wspomne jescze ze Mir gate sie sypnol (tak pisalo na forum :P) i sciaga tylko 300MB czy cos .. no ja sie nie znam to zeby nie bylo rozczarowan =p

Co do knights to ja raczej wole gry w 2D ( o starym dobrym Diablo2 nie wspominajac ach az sie lezka w oku kręci )

Wg. mnie to jest najlepsza giera online z klasyki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...