Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzondro

Sprzedam Gry na PC

Polecane posty

Co cie nieciekawi. Jakie masz wątpliwośći. Nie kupujesz w ciemno. Jest możliwość załatwienia tego przez allegro. Zainteresowanym wysyłam zdjęcia.Zrealizowałem na forum Cda już chyba 5 lub 6 transakcji i wszyscy są zadowoleni. Zobacz na posty z 1 strony.

A przy okazji battlefield już sprzedany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój e-mail - echindas@gmail.com , przez allegro nie chce wole tutaj bo nie chce zbędnych komplikacji a poza tym ufam ci bo widzę , że innym sprzedałeś i się nie skarżą:)

aha , rozumiem , że jak kupie to moge sobie nowe konto założyć , tak jakby to było nowe w folii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak grałem na nim. jest tam postać z dość wysokim levelem ale jeżeli będziesz chciał zacząć od nowa to można kasować i zakładać nową postać ile razy się chce.

mój e-mail - echindas@gmail.com , przez allegro nie chce wole tutaj bo nie chce zbędnych komplikacji a poza tym ufam ci bo widzę , że innym sprzedałeś i się nie skarżą:)

aha , rozumiem , że jak kupie to moge sobie nowe konto założyć , tak jakby to było nowe w folii

chodziło mi o albert97 nie wiem czemu nażeka. nic nie chciał kupić nawet się do mnie nie odezwał i już ma jakieś pretensje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...