Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pilarrr

Podłączenie PS3 do monitora i próba uzyskania dźwięku

Polecane posty

Moim odwiecznym problemem jest słaba dostępność telewizora i po zakupie nowego monitora postanowiłem przenieść się na niego z moim PS3. Problem w tym, iż nie ma on wbudowanych głośników i mam problem z uzyskaniem dźwięku. Wcześniej miałem Xboxa 360, inny monitor i inną kartą dźwiękową, teraz to wszystko wymieniłem i sytuacja zupełnie się zmienia. Pamiętam, że gdy chciałem grać na Xboxie musiałem coś zmieniać w ustawieniach karty dźwiękowej (zintegrowanej z płytą główną z tego co pamiętam), przełączać coś w owych ustawieniach i śmigało. Teraz mam zupełnie inne okno, gdy wchodzę w ustawienia karty dźwiękowej (logiczne) i nie potrafię znaleźć tutaj tej opcji, która wtedy pozwalała mi grać z dźwiękiem. Poza tym pozbyłem się z Xboxem prawie wszystkich kabli (poza hdmi-dvi), które udostępniały mi grę przy monitorze. Jesteście w stanie jakoś pomóc? Co mam zrobić, by grać z audio?

@edit:

Tak sobie teraz pomyślałem - jak myślicie, czy gdybym kupił oddzielne głośniki pod usb i podłączył je pod PS3, konsola wygenerowałaby przez nie dźwięk? Playstation ma taką opcję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o głośniki, to lepiej kupić wzmacniacz i kolumny niż głośniki.

Jeżeli chodzi o głośniki, to podłączenie przez wejście słuchawkowe jest rozwiązaniem prowizorycznym i nie oczekuj, że będziesz mógł podgłośnić na max, bo zapewne już przy połowie będziesz słyszał straszne buczenie. Mówię oczywiście o podgłośnieniu bezpośrednio przy głośniku, nie na pilocie od TV.

Jeżeli podłączysz głośniki pod USB, to nie będzie dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...