Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medzik1992

Wymienię coś z moich gier na gazetkę CD-Action numer lutowy oraz za płykę od niego z DMC3 i za gadżety związane z grami

Polecane posty

Witam. Chciałbym zamienić coś z moich gier na gazetkę CD-Action numer lutowy oraz za płytę DVD od niego tam gdzie jest DMC3.

Również poszukuję gadżetów związanych z grami np. figurki Geralta, wiedźmińskiego medalionu i innych?

Między innymi mam do zaoferowania Borderlands, Mafię II i inne?

Jakby co to pisać w temacie, na PW bądź gg. 1999260

Reszta gier jakie mam do zaoferowania na profilu gametrade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na gry STEAM jakoś mi nie odpowiada poza tym posiadam już grę Mirrors Edge , a Borderlands jakoś mnie nie interesuje niestety :rolleyes:

Powiem wprost - z Twojej kolekcji ( z tego co widzę ) interesowałaby mnie jedna gra - The Saboteur. Wiem ,że jest więcej warta niż komplet z CDA ale jeśli jej nie chcesz , a ja mam coś co chcesz to przecież nie jest nic złego byśmy dobili takiego targu. Jeśli Ci to nie pasuje to trudno nie ubijemy interesa :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zamienić coś z moich gier na gazetkę CD-Action numer lutowy oraz za płytę DVD od niego tam gdzie jest DMC3.

Również poszukuję gadżetów związanych z grami np. figurki Geralta, wiedźmińskiego medalionu i innych?

Między innymi mam do zaoferowania Borderlands, Mafię II i inne?

Jakby co to pisać w temacie, na PW bądź gg. 1999260

Reszta gier jakie mam do zaoferowania na profilu gametrade.

Ja mam ten numer, a z gadżetów to mam 3 koszulki ale niestety używane, te koszulkik to koszulka z BLUR, Mafia 2 i Assassin's Creed 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...