Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shinnn

Rozwiązany: Thief Deadly Shadows - postać sama się cofa.

Polecane posty

Witam !

Mam dziwny problem z grą Thief Deadly Shadows z płytki nowego CDA. Zainstalowałem grę, wszystko działało bez zarzutu, do momentu kiedy włączyłem pierwszą, treningową misję. Od tej pory postać zaczęła cofać się bez mojego udziału (jak gdybym nieustannie trzymał odpowiedni klawisz). Co więcej podobnie dzieje się także w menu gry. Nie jestem nawet w stanie pogrzebać w ustawieniach klawiszy, wszystko od razu zjeżdża mi na dół. Reinstall gry nic nie pomógł :(

Wiecie co mogę z tym zrobić ?

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tej grze się tak dzieje? Ja kiedyś miałem taki problem ,że wszystko mi się cofało - nawet otwierane foldery, okazało się ,że klawisz Backspace "nie odbił" , był cały czas wciśnięty. Sprawdź czy w klawiaturze wszystko ok, przeczyść ją. No ale jeśli problem będzie występował tylko przy Thief to może to być coś innego.

Ustaw tryb zgodności na Windows 98 ( plik T3Main.exe , który znajduje się w folderze z zainstalowaną grą) , zobaczymy czy to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podłączoną kierownicę/pada ?? W Mirrors Edge miałem podobny problem i po odłączeniu obu sprzętów działało normalnie (i też występowało to tylko tam). Wiem że to dwa różne gatunki, ale opcji może być wiele, a ta mi się skojarzyła

@down - żaden problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...