Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neithan138

Battlefield: Bad Company 2 - klucz z Allegro i zmiana języka

Polecane posty

Cześć!

BC2 kupiłem jako skan klucza na Allegro. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że te klucze są prędzej czy później banowane. No i w końcu stało się tak, że BC2 zniknął z mojego konta na EADM, ale grać się dało. Do czasu formatu systemu, wtedy to skopiowałem zawartość folderu z grą i folderu gry w Moich Dokumentach, a po formacie przeniosłem wszystko na swoje miejsce. Gra działa i jest ok, tylko że po angielsku. Wyczytałem, że należy coś zmienić w rejestrze i będzie spowrotem po polskiemu, jednak nie mam pojęcia jak to zrobić.

Dodatkowo chciałbym spytać, czy jeśli mam skan klucza, to EA przywróci mi konto, czy też mnie po prostu oleją? Tyle że skan nie jest normalny, to taka jakby naklejka z kodem wewnątrz opakowania do BC2 tylko że takiego jak dla płyt CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam win 7 żeby nie było.

Jeżeli na pewno wystarczy zmienić wpis w rejestrze to wygląda on tak:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\1.0

wpis LanguageName zmieniasz na Polish i gra gitarra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie folder Battlefield Bad Company ma trochę inną lokalizację, mianowicie:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2

I tam mam wpisy o nazwie (Domyślna); Display Name oraz Locale. W Locale znajduje się taka wartość: pl_PL.

Dodatkowo jest też podfolder ergc, w którym jest kolejny wpis o nazwie (Domyślna).

Wszystko prezentuje się podobnie jak na zdjęciu poniżej:

160yhc1.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Ty mam Win7 64bit, sorry, że nie napisałem. Niestety u mnie są tylko te wpisy, które widnieją również na zdjęciu, które podałem wcześniej.. I muszę dodać, że folder BFBC2 mam w Electronic Arts/Electronic Arts, nie wiem, dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... mam w głowie 2 opcje. Żadna Ci się nie spodoba :P

Primo: http://rapidshare.com/files/450259254/bfbc...przeklej.pl.rar

Są to wpisy rejestru (nie testowane przeze mnie), które pomogły ze zmianą języka.

Jest tam paczka do win7. Piszą, że działają.

Drugie primo: reinstal gry i wybranie języka w grze jako polskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstall gry raczej odpada, bo piracić nie chcę, a żaden z moich znajomych nie ma pecetowej wersji tej gry. Jak będę w domu, sprawdzę wpisy, które podałeś. Domyślam się, że nic więcej już w tej kwestii nie pomożesz, więc już teraz Ci podziękuję :)

A wiesz może, jak EA potraktuje taki skan, jak opisałem w pierwszym poście?

EDIT!

Podany przez Ciebie sposób nr. 1 zadziałał :) Bardzo Ci dziękuję, znacznie przyjemniej mi się teraz gra. Jeśli ktoś zna odpowiedź na nurtujące mnie drugie pytanie z pierwszego postu byłbym wdzięczny za opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... mam w głowie 2 opcje. Żadna Ci się nie spodoba :P

Primo: http://rapidshare.com/files/450259254/bfbc...przeklej.pl.rar

Są to wpisy rejestru (nie testowane przeze mnie), które pomogły ze zmianą języka w pirackiej wersji gry (z ang na pl).

Jest tam paczka do win7. Piszą, że działają.

Drugie primo: reinstal gry i wybranie języka w grze jako polskiego.

Hej mógłbys jeszcze raz dodac link bo ten nie działa. A mam podobny problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...