Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gerbilos

Rozwiązany: Wybór odtwarzacza mp3

Recommended Posts

Zamierzam kupić odtwarzacz mp3 8GB, w cenie do 120/130 zł. Znalazłem takie cuś: http://www.ceneo.pl/2283552s Co o tym myślicie, może ktoś taki odtwarzacz posiada? Jeśli uważacie to mp3 za chłam, to proszę polećcie mi coś w wyżej wymienionym zakresie cenowym. Najlepiej, jakby był na baterie, ale jeśli znajdzie się jakiś dobry odtwarzacz, za przystępną cenę na akumlatorki, to nie ma problemu :) Z góry dzięki za pomoc.

@down - słuchawki mam dosyć dobre. Co do jakości, to obecnie słucham z Nokii 5130, więc jeśli jakość będzie taka sama, to OK.

Link to comment
Share on other sites

Hm. Jest to dość prosty odtwarzacz MP3 bez zbędnych bajerów aczkolwiek myślę o zwykłej jakości dźwięku - nic więcej powiedzieć nie mogę gdyż nie testowałem. Wiem tyle że jeśli dołączone będą słuchawki takie jak na foto to radzę dołożyć trochę i kupić jakieś lepsze - miałem takie i nie polecam mizerna jakość dźwięku... :)

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Ja używam Takiego odtwarzacza (Vanquish R Skit) i jestem baardzo zadowolony. Mimo iż wybiega trochę poza twoją cenę to polecam, gdyż on na prawdę, realnie trzyma około 25 godzin. Mam go ponad rok a ładowałem 5-6 razy (a muzyki słucham często). Poza tym ma wszystko co powinien mieć odtwarzacz mp3.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...