Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gerbilos

Rozwiązany: Wybór odtwarzacza mp3

Polecane posty

Zamierzam kupić odtwarzacz mp3 8GB, w cenie do 120/130 zł. Znalazłem takie cuś: http://www.ceneo.pl/2283552s Co o tym myślicie, może ktoś taki odtwarzacz posiada? Jeśli uważacie to mp3 za chłam, to proszę polećcie mi coś w wyżej wymienionym zakresie cenowym. Najlepiej, jakby był na baterie, ale jeśli znajdzie się jakiś dobry odtwarzacz, za przystępną cenę na akumlatorki, to nie ma problemu :) Z góry dzięki za pomoc.

@down - słuchawki mam dosyć dobre. Co do jakości, to obecnie słucham z Nokii 5130, więc jeśli jakość będzie taka sama, to OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Jest to dość prosty odtwarzacz MP3 bez zbędnych bajerów aczkolwiek myślę o zwykłej jakości dźwięku - nic więcej powiedzieć nie mogę gdyż nie testowałem. Wiem tyle że jeśli dołączone będą słuchawki takie jak na foto to radzę dołożyć trochę i kupić jakieś lepsze - miałem takie i nie polecam mizerna jakość dźwięku... :)

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Takiego odtwarzacza (Vanquish R Skit) i jestem baardzo zadowolony. Mimo iż wybiega trochę poza twoją cenę to polecam, gdyż on na prawdę, realnie trzyma około 25 godzin. Mam go ponad rok a ładowałem 5-6 razy (a muzyki słucham często). Poza tym ma wszystko co powinien mieć odtwarzacz mp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...