Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plazma13

Bulletstorm - pobieranie klienta obsługi GfWL nie powiiodło się

Polecane posty

Mam edycje limitowana Bulletstom i gdy po wpisaniu kodu na GfWL i po kliknięciu ,,pobierz teraz" wyskakuje komunikat, że pobieranie klienta obsługi GfWL nie powiiodło się, chociaż że posiadam konto. Ma ktoś pomysł jak można to rozwiązać? Chciałbym się cieszyć zasobami Pre-orderu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, po wpisaniu kodu wyskoczył błąd, że nie można pobrać i teraz jak wpisuje kod to nie działa a jak wchodzę w GfWL to wyskakuje napis iz nie można wyświetlić historii zakupów i nie wiem czyj to problem i jak sobie z nim poradzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z GfWL. Po wpisaniu kodu na zawartość edycji limitowanej wyskoczył błąd i nie mogłem pobrać pliczku. Odinstalowałem Framework, GfWL, Silverlight. Zainstalowałem wszystko ponownie. Otworzyłem porty w routerze bo wyczytałem na stronie pomocy, że tak trzeba.

Obecnie nie moge nic pobrać z GfWL nawet żadnych darmowych dodatków które wcześniej pobierałem bez problemu

http://tinypic.com/r/2mk22e/7

A nastronie głownej nie działa mi wyświetlanie różnych obrazów w silverlight

http://tinypic.com/r/16hv6w/7

proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mi nie chodzi o to gdzie jaki kod aktywować a o to, że GfWL nie działa mi poprawnie, nie mogę żadnej zawartości pobrać i pierwsza strona którą otwieram z clienta w windowsie z katalogu Program files nie działa poprawnie i nie wiem w czym leży problem przez co nie mogę pobrać zawartości edycji limitowanej a sama gra chodzi normalnie i GfWL w grze działa bez zarzutu po za pobieraniem tejże zawartości

Czytając różne fora mam pytanko. Czy to, że nie mogę nic pobrać i nie wyświetla mi się historia zakupów to czy nie jest to przypadkiem wina migracji gdyż w listopadzie przeniosłem konto z Anglii do Polski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...