Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fafiq

Rozwiązany: Ghost Recon Advanced Warfghter 2 - co-op, Kampania przez LAN..

Polecane posty

Witam..

Czy jest jakas mozliwosc rozegrania przez LAN misji ktore sa dostepne dla pojedynczego gracza?

Z bratem na dwoch komputerach chcielismy sobie przejsc kampanie ktora jest dostepna w single ale nie moge nigdzie znalezc takiej opcji, jedyne co znalazlem to jakies pojedyncze misje ktore mozemy robic we dwoch..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wybory tylko rozne mapy.. Np. dm(cos tam) to bezdzie Death match, coop(cos tam) to sa wlasnie te mapki do rozegrania zeby tam wyeliminowac cel itp.. To ja juz nie wiem gdzie to znalezc.. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw wybierasz tryb rozgrywki - dobrze kombinujesz. Znajdujesz Coop a następnie dobierasz do niego mapy - pomiędzy okienkami są znaczniki czy mapki dodajesz czy usuwasz (w prawym okienku powinny się znajdować te, które chcesz rozegrać).

Trybów Coop w GRAW 2 są dwa rodzaje - zwykły (czyli kampania) oraz OGR Coop - rozróżnisz je po zawartości właśnie - w trybie OGR Coop jest znacznie mniej mapek. W Zwykłym Coopie jest ich bodajże 10 - dokładnie ci nie powiem, bo nie mam teraz gry zainstalowanej.

Pamiętaj, żeby ustawić (poniżej okienek z mapkami) opcje dla rozgrywki ;) Wiele osób często o tym zapomina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to są te same. Zmylić cię mogło to - że nie są nazwane np.: Search and Destroy czy Welcome to Juarez.

Po prostu przenieś je do okienka po prawej stronie, ustaw opcje dla rozgrywki i rozpocznij sesję.

To czy jest to OGR Coop czy Campaign Coop poznasz po tym, że w OGR są odgórnie stworzone i nie modyfikowalne profile uzbrojenia dla każdej z klas żołnierzy, w Campaign jest pełna customizacja i możesz zdecydować czy np. zabierasz kolimator do broni czy też nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...