Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matiozo92

Serj Tankian

Polecane posty

Serj Adam Tankian to członek zespołu System of a Down, po rozpadzie grupy zaczął karierę solową.

serj%20tankian.jpg

Albumy

Elect the Dead (2007)

Elect the Dead Symphony (2010)

Imperfect Harmonies (2010)

Tego człowieka nie trzeba przedstawiać, kto słuchał SOADu, jego na pewno też zaczął :) Niektórzy pewnie pomyśleli, że jeśli zespół się rozpadł, to Serj nie będzie już tak grał i spiewał jak zza czasów Systemowców, jednak pomyłka ! Serj dalej komponuje, i jak widać ma się świetnie, i poziom jego jego muzyki nie odbiega od SOADu :smile: Jako ciekawostkę można potraktować to, że w 2006 roku piosenkarz znalazł się na 26. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów metalowych wszech czasów wg Hit Parader. Jego najlepsze utwory moim zdaniem to:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy znam i sa naprawde swietne (dorzucilbym "Borders are"), ale Serj teraz chyba skonczy dzialalnosc no bo przeciez SOAD WRACA!!! :D

A to slyszales:

http://www.youtube.com/watch?v=_5MRixQNmsI ?

Spiewa to razem z ojcem

PS Moze ktos napisac jak sie czyta jego imie i nazwisko bo zawsze mam z tym problem

Taak, słyszałem, świetna piosenka :) A jego imię i nazwisko czyta się "Serż Tankian"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naw, wypadałoby się wypowiedzieć w temacie o Tankianie. :3

Solowa kariera niewątpliwie wychodzi mu znakomicie. Niesamowity sukces odniósł album Elect the Dead i utwory takie jak Empty walls czy Lie lie lie. Ktokolwiek słucha lub słuchał SoaDu, powinien również zaznajomić się z twórczością Serja, bo, na Bora, WARTO. Już nie wspomnę o jego niesamowitym głosie.

Kilka tygodni temu skusiłam się nawet na kupno Imperfect Harmonies i ani trochę nie żałuję tego zakupu (mimo że ogólnie podczas tych płytowych polowań wydałam swoje ostatnie ciężko zarobione oszczędności... ;])

Dlatego biegać do sklepów i kupować, bo później nie będzie i nie mówcie, że nie ostrzegałam.

Przy okazji, warto zapoznać się z Elect The Dead Symphony, czyli Serj + orkiestra. Zbyt piękne, aby było prawdziwe? A jednak. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SOADzie zasłuchiwałem się na śmierć parę ładnych lat wstecz. Już wówczas największym atutem tej grupy był właśnie wokal Tankiana. Mimo całej sympatii do System of a Down, uważam, że praca nad solowymi albumami wyszła Serjowi na o wiele lepsze i pokazała jak kreatywnym jest artystą. Jego solowa twórczość jest o wiele bardziej poruszająca i skłaniająca do refleksji. Co nie zmienia faktu, że gdyby SOAD zagrał na moim podwórku, to napierałbym na barierki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...