Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej ;D

Mianowicie proszę Was o pomoc w decyzji zakupu konsoli PS3 z serwisu allegro.pl z usterką ylod.

Chodzi o to, iż znalazłem sympatyczny sposób na pozbycie się błędu.

Po zakupie uszkodzonej konsoli naprawiałbym usterkę owym sposobem.

Link (naprawa usterki): http://www.ps3site.pl/forum/topic/23768-sa...a-naprawa-ylod/

Link (konsolka): http://allegro.pl/ps3-40-gb-model-cechg4-u...1468678845.html

Jak widnieje w opisie konsolki na allegro.pl była sprowadzona z Niemiec i tu pada pytanie czy

bez problemu przebiegnie rejestracja użytkownika na Polskę...?

Chcę wiedzieć czy zakup jest opłacalny ponieważ nie chcę kupić złomu, którego nie naprawię ;p

I powiedzcie czy sposób rzeczywiście na naprawę jest rzeczywiście dobry...;D

Za pomoc z góry dziękuję ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób może zadziałać, ale nie musi.Co do samej konsoli i aukcji to myślę że konsola jest kradziona, a nie sprowadzona.Takie moje zdanie.150zł?No nie wiem.Ja bym nie brał i dokładał na nową...dorobił sobie coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...ja bym nie brał.Konsola ogołocona to nic nie znaczy że nie kradziona...to że 40GB i jest uszkodzona to też nic.Pomyślcie...koleś nie jest taki głupi żeby nie sprawdzić w Google rozwiązania które jest pewnie w 1 wyniku w Google!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiesz nie każdy jest na tyle odważny, żeby rozebrać PS3 i wymienić w niej paste do procesora a potem znowu złożyć. Mi jakby wywaliło YLODa to owszem bałbym się, ale raczej bym rozkręcił konsolę i ją naprawił. PS3 działa większości userom bardzo długo, mam znajomego, który ma PS3 40Gb od premiery i działa mu do dziś, ani razu się nie zepsuła, ani zawiesiła. :) Więc po wymianie pasty i sztuczki z opalarką pochodzi drugie tyle. :)

@matidop

Jakie dwa lata? LOL PS3 jest na rynku od 2006 roku. LOLZ

Ponadto inny znajomy ma też PS2 od premiery i ani razu mu nie padła. 10 lat i działa aż miło. To jest dopiero cud! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak, ale jak kupisz kradzioną to masz problemy nie rozumiesz? Z resztą jak chcesz tylko później nie płacz że miałem rację.

@Suteq

Ja mam swoje PS2 od nowości (prawie 8 lat) i po 6 latach dopiero albo aż wymieniłem laser jeden jedyny i chodzi cały czas.Cud?Więc nie mów mi o konsoli która ma 2 lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...