Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeadWarrior

Xbox 360-ile kosztuje i gdzie najtaniej.

Polecane posty

Witam , piszcie gdzie najtaniej dostane X'a , miałem zamiar brać go w Rtv Euro Agd ,gdyż mam do sklepu niedaleko ,miałem już jechać a tu zonk , patrze na stronę cena podskoczyła aż o 100zł i kosztuje 899zł. Wiem że na allegro dostane bardzo tanio , ale do takiego sprzętu nie mam zaufania u sprzedawców na odległość.Także jak w temacie ,piszcie ceny np. ze swojego miasta.Może być każdy sklep MM,ME i inne. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@super - Gratuluję dobrych informacji...

Gry na PS3 i na X360 są bardzo porównywalne. Zazwyczaj cena zależy od sklepu i pojedynczych produkcji, raz taniej tu, raz tu. Jeśli już tak bardzo chcesz bronić PS3, to z opłacalnością na nim nie musisz płacić za multi, a na X360 trzeba.

@DeadWarrior - Nie wiem jak to jest w sklepach "z ulicy", ale polecam wyszukiwarkę cen jak np. Ceneo, czy Nokaut, ponadto sprawdzenie opinii o sklepie na Opineo i jeśli wszystko jest dobrze można bez obawy zmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz od zaufanych sprzedawców z allegro. Szukaj tylko takich, którzy nie sprzedają elektroniki masowo - z takimi są problemy w razie jakichkolwiek problemów. Tak będzie najtaniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...