Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

super1313

Błąd w multi, porty

Polecane posty

witam, otóż piszę z takim problemem. Gdy chcę dołączyć do servera w BFBC2 multi to wyskakuje komunikat ,że połączenie z serverem zostało zerwane. nie mam pojęcia dlaczego. grałem sobie spokojnie ze 2 lata i nagle- bum. z pomocy technicznej napisali: ,,Jeżeli Twój komputer jest chroniony przez zaporę, aby móc grać w sieci, musisz otworzyć następujące porty TCP/IP dla połączeń wychodzących:

TCP/IP dla połączeń wychodzących:

TCP wychodzące

* 80

* 18390

* 18395

* 13505

UDP wychodzące

* 18395

UDP przychodzące

* 10000"

tylko nie mam pojęcia jak to zrobić :(. jakby ktoś wiedział to bardzo proszę o pomoc.

PS. mam win. XP( jakby ta informacja była przydatna)

jeżeli nie wiecie jak to rozwiązać to przynajmniej napiszcie jakieś ,,nie wiem"- będę się czuł dowartościowany :)

proszę pomóżcie to już 3 post na którego nikt nie odpowiada :(

no ludzie co z wami jest?! Wypięliście się na mnie czy co? od 3 dni nikt do mnie nie napisał ani 1 postu! co z wami jest?

JAAAASNE milczcie. mam to gdzieś. wujek google też się wypiął i nic sensownego nie mówi. co ja takiego światu zrobiłem?!

skoro nikt tego nie czyta to sobie pogadam. zauważyliście ostatnio spadek w kulturze forumowiczów? cokolwiek się powie oni od razu ci wrzucają (z błędami ort.) jak nooby jakieś. oczywiście nie każdy taki jest ale (niestety) większość osób z którymi miałem (nie)przyjemność pisać właśnie tacy są.

dlaczego ludzie są tacy bezduszni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...