Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zodiak

Oblivion - mody urozmaicające rozgrywkę

Recommended Posts

Witam, mam nie tyle problem co chciałbym dobrej rady. Otóż niecały rok temu przeszedłem Obliviona na wszystkie możliwe sposoby. Teraz chciałbym do niego wrócić ale też chciałbym zagrać w coś nowego więc chciałbym prosić o podanie jakiś fajnych modów które sprawiły by że rozgrywka będzie ciekawsza/inna. Słyszałem jeszcze o modzie dzięki któremu można pominąć nudny wstęp z długim łażeniem po kanałach, wie ktoś jak on się nazywa?

Z góry dziękuję za pomoc.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Cragir

Link to comment
Share on other sites

Ten mod nazywa się Alternative Start Arrive by Ship i jest najpopularniejszym modem tego typu na Nexusie. Umożliwia on szybszy start ze statku, podobnie jak w Morrowindzie. Poza tym możesz sobie tam wpisać w oknie wyszukiwania 'alternative start', a wyskoczy ci mnóstwo tego typu modów. Jak mody, to tylko na Nexusie, tam jest dosłownie wszystko. Mój Oblivion jest naszpikowany ok. 50-cioma modami i gra się o wiele, wiele lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Zodiak :wink:

Jest taki fajny mod "bankowy" (sprawdzony przeze mnie na polskiej wersji językowej), który dodaje możliwość wpłacania i wypłacania pieniędzy w Imperial City, dodaje także "skrytkę bankową" - skrzynię bez dna - w której możesz przechowywać rzeczy ( zamiast nosić je ze sobą ) , których nie chcesz sprzedać lub przydadzą Ci się później i nie chcesz się ich pozbywać.

http://elderscrolls.phx.pl/index.php?optio...info&id=952

A tu znajdziesz jeszcze inne modyfikacje:

http://elderscrolls.phx.pl/index.php?optio...elect&id=46

Link to comment
Share on other sites

Polecam mod Nehrim, zmienia Obliviona w zupełnie inną grę:

Nehrim - to stworzona przez społeczność fanowską gra mająca aspiracje bycia porównywalną do pełnych komercyjnych RPG-ów. Nie jest to wcale bezzasadny cel, biorąc pod uwagę cechy tej gry, takie jak: około 50 godzin gry, ponad 60 questów z pełnym podkładem głosów dla postaci, przygotowanym przez profesjonalnych aktorów, nowe bronie, pancerze, zaklęcia, rasy, modele, sekwencje filmowe oraz specjalnie skomponowana muzyka i wiele więcej.
.

Link: http://www.nehrim.de/dataEV.html

Trailer Youtube:

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...