Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Matiz299

Rozwiązany: Test Drive Unlimited 2 - grafika

Recommended Posts

Siemanko mam problem z TDU2 z Grafiką mam komputer firmy ALIENWARE procesor: intel i7 3.33 GHZ ,kartę graficzną ATI Radeon HD5970 2GB,6GB ramu monitor też Full HD 1080p 22cale i kabel DVI. Ale gra na najwyższych detalach i AAx8 mi laguje!! :dry: miałem problem z rozdzielczością bo ciągle gra mi wyskakiwała w oknie i sie grało w oknie ale wcisnołem klawisz ALT+ENTER :tongue: dodatkowo wyskoczyły mi opcje obrazu z tego chyba względu, że gra wkońcu uruchomiła się na pełnym obrazie :laugh: nie mogłem uwieżyć ze gra mi laguje i postanowiłem zmniejszyć ustawienia na niskie i brak AA i dalej lagowało z tego co wiem wymagania to Core2Duo 3.0 GHZ karte GTX280/HD4870 minimum 512mb!! i 2GB ram takie gry jak Arcania Gothic 4 ,Napoleon total war ,Metro2033,czy Crysis chodziły mi na max detalach i zadna z tych gier nie lagowała!! irytuje mnie to troche :dry: bo TDU2 z tego co widać jest fajne i bardzo chciał bym w niego pograc na max detalach,sterowniki mam aktualizowane przez program Slim Drivers. Prosił bym Bardzo o Pomoc i z góry dzięki ! :smile:

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze nazwij prawidłowo temat - nie wiadomo o Jaką grę Ci chodzi.

Po drugie hmm... sciągnął się najnowszy update po uruchomienia lunchera ?

A i laguje Ci tzn ? Ile mam FPS ?

Ja mam gorszą konfigurację i nie mam problemów z poważnym lagowaniem - czasami tam przycinka ale jak wiadomo to znany juz obecnie problem z optymalizacją.

Link to comment
Share on other sites

yyy.sorry że sie zapytam ale jak zedytować temat wiesz jestem początkujący i jeszcze nie mam pojęcia o uczestniczenu w forum, :huh: laguje mi wtedy kiedy np odpalam auto i szybko startuje albo przy zmianie kamery czy przy jeżdzie testowej strasznie mi się cieło jak testowałem audi R8, update ten po instalacji przebiegł pomyślnie,a FPS z tego co wiem to klatki na sekundę tylko ,że nie umiem tego sprawdzić , jaki program byłby najlepszy, linki mile widziane :smile:

Link to comment
Share on other sites

@daverox - za syndrom moderatora grożą sankcję w postaci ostrzeżeń i urlopów, nie wiem czy o tym wiesz, ale po przeczytaniu mojego posta na pewno będziesz uświadomiony.

@Matiz299 - przecinki i kropki to także język polski, więc lepiej zacznij ich używać, bo moderacja postów wisi w powietrzu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...