Skocz do zawartości

TEKKEN 6 - pomoc !


Polecane posty

Witam jak w temacie napisałem potrzebuje pomocy w TEKKEN 6. Dopiero zaczynam przygodę z tekkenem i chciałbym się dowiedzieć jak udoskonalić swoją postać jakimiś umiejętnościami. Jak gram online to postać rywala ma inne ciuchy, miecze i wogóle jest szybszy nie do tknięcia. Bardzo proszę o pomoc i jakby ktoś jeszcze dał mi link do jakiegoś poradnika to w ogóle byłoby extra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie napisałem potrzebuje pomocy w TEKKEN 6. Dopiero zaczynam przygodę z tekkenem i chciałbym się dowiedzieć jak udoskonalić swoją postać jakimiś umiejętnościami. Jak gram online to postać rywala ma inne ciuchy, miecze i wogóle jest szybszy nie do tknięcia. Bardzo proszę o pomoc i jakby ktoś jeszcze dał mi link do jakiegoś poradnika to w ogóle byłoby extra

Tekken to bijatyka, umiejętności nowych nie kupisz, ale ciuchy tak. Jest coś takiego jak Custom Mode lub Customise. Tam za zarobione w walkach "pieniążki" możesz kupić nowe gadżety.

Aby być szybszym musisz trenować, nowych umiejętności nie będzie, musisz nauczyć się korzystać z tych co są - ćwicz nowe kombossy i... to wystarczy. Jeśli będziesz dużo grał, to kiedyś będziesz mistrzem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać umiejętności i + do atrybutów można dodawać tylko za przedmioty ze Scenario Mode i działają one też tylko tam. W normalnej walce nie możesz nic ulepszać. Możesz tylko dodać bronie z których można wyprowadzać ataki (pistolet, miecz, uzi itp.) ale nie są one jakieś mocne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...