Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luckie

Thief: The Dark Project - gra się zawiesza

Polecane posty

Mam problem z grą Thief. Po włączeniu misji gra przez chwilę działa poprawnie, ale zaraz się zawiesza (oprócz dźwięku). Dzieje się to w losowych momentach, ale dość szybko po załadowaniu misji. Gram na systemie Vista 32 bit. Grę instalowałem według instrukcji podanych na płycie, odpalałem ją we wszystkich trybach zgodności oraz jako administrator - bez efektu. Macie jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny patch na płycie jaki widzę to łatka do spolszczenia. Na wszelki wypadek zainstalowałem. Nie pomogło, ale jakimś cudem doszedłem aż do stolika z bronią w samouczku.

zmien tryb zgodnosci na Win98. Kliknij prawym na ikone -> właściwości ->Zgodność i zmień na Windows 98.

Jak już mówiłem sprawdzałem tryby zgodności z wszystkimi Windowsami z listy. W przypadku zgodności z 98 i 95 po rozpoczęciu misji mam czarne tło i nic się nie dzieje.

Wygląda na ta, że problem się rozwiązał. Trochę poszperałem w necie i znalazłem fix: http://www.gamefront.com/files/17346916/dd...5-complete.zip/ - wystarczyło przenieść zawartość do folderu z grą uruchomić ddfixGUI.exe, wybrać rozdzielczość zaznaczyć Video fix i kliknąć apply patch. Tyle, że teraz nie mam panoramicznej rozdzielczości, ale przynajmniej da się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz patcha do widescreena na płycie, jeśli wcześniej go użyłeś to otwórz za pomocą notatnika plik cam.cfg i zmień na swoją rozdzielczość, to samo w pliku ddfix.ini. Lub ponownie użyj patcha. Ewentualnie stąd jest do pobrania.

DDfix najnowszy to już 1.5.11

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...